Malatya Arguvanspor kampa giriyor

TFF 3. Klasman takımlarından Malatya Arguvanspor’un Pakt Matbuat Sözcüsü Mualla İmran Marasalı, kullanılmamış zaman hazırlıkları öncesi takımın Afyonkarahisar’birlikte kampa gireceğini söyledi.

Marasalı, kulüp olarak yeni zaman hazırlıklarını tamam hızıyla sürdürdüklerini, takımın mevsim hazırlıkları çerçevesinde kampa gireceğini söyledi.

Transfer çalışmaları çerçevesinde listelerinde meydan alan oyuncularla sözleşme sağladıklarını aktaran Marasalı, “Transferimizi yüzdelik 95 tamamladık. Görüştüğümüz bazı oyuncular var, bu oyuncularla birlikte güdük süre içerisinde anlaşmayı planlıyoruz. Antant yaptığımız oyuncularla kampta uyuşma imzalayacağız” dedi.

Marasalı, takımın Perşembe günü Afyonkarahisar’üstelik kampa gireceğini ifade ederek, “Takımımız önce aşama çalışmalarını Malatya’dahi gerçekleştirdi. Bakir mevsim hazırlıkları öncesinde takımımız 2 Eylül’e kadar dinlenme kampı çalışması yapacak. Sonrasında 3 Eylül’de Akhisarspor ile oynayacağımız karşılaşma üzere Manisa’ya geçeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Maçlarımızı Yeşiltepe’de oynayacağız”

Takımın iç yer maçlarını Yeşiltepe Spor Kompleksi’nde oynayacağını birlikte rapor eden Marasalı, “Takımımızı sezona sunu bereketli şekilde hazırlamak amacıyla tehlikeli tıpkısı say harcıyoruz. Bu anlamda dinlenme kampı çalışmalarını yer ferah şekilde görmek istiyoruz. Listemizde bulunan oyuncularla şişman oranda anlaştık. Birkaç oyuncuyla elan görüşmelerimiz sürüyor. O oyuncuları bile kadromuza katıp, sezona ongun aynı kafa fethetmek istiyoruz. Bu anlamda kullanılmamış sezonla ilişkin çalışmalarımızda devam ediyor. İç meydan maçlarımızı Yeşiltepe Spor Kompleksi 1 Nolu Sahada oynayacağız. Bu anlamda kent merkezinde bir kuruluş arayışımız vardı. Yeşilyurt Şehremaneti Başkanımız Mehmet Çınar ile görüştük ve Yakınca’dahi bulunan tesisle ilgili fikir alış verişinde bulunduk. Bu konuda de açık bir kararın verilmesini bekliyoruz” diye konuştu. – MALATYA

Share: