Manisa 3. bahis haberleri: Bozüyük’te tır parkından çalınan gururlu Manisa’da bulundu

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde geçtiğimiz günlerde tır parkından çalınan alımlı ve dorsesi, Manisa’da bulunarak sahibine konfirmasyon edildi.

Edinilen bilgiye bakarak, geçtiğimiz günlerde 4 Eylül Mahallesi’ndeki tır parkında park halinde mevcut frapan ve dorsesinin yerinde olmadığını gören Behçet A., durumu İlçe Güven Müdürlüğüne bildirdi. Harekete geçen Güvenlik Kürsü Amirliği ekipleri, mekân iklim ve ilçelerin itimat müdürlükleriyle irtibata geçerek yaptıkları icraat neticesinde bed B.G.’yi (24) Sakarya’nın Pamukova ilçesinde yakaladı. İlçeye getirilen şüphelinin ifadeleri doğrultusunda çalınan çalımlı ve dorsenin Manisa’nın Turgutlu ilçesinde olduğu bilgisine ulaşıldı. Frapan ve dorse, Manisa’nın Turgutlu ilçesindeki ayrımlı noktalarda ve plakalar gizlenecek biçimde park edilmiş halde buldu. Gururlu ve dorsesi dil sahibine tasdik edildi.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının arkası sıra adliyeye gönderme edilen berbat, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol gibi serbest bırakıldı. – BİLECİK

Share: