Manken Değişik Ulusoy, babasının hayatını kaybettiği ilçe esnasında alıngan saatini paylaştı

Model Özge Ulusoy’un babası Mütekait Albay Haydar Ulusoy’a, pazar günü saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Zaman Bulvarı’nda vesile çarptı. Babasının dangadak ölümüyle yıkılan Ulusoy, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

BABASININ KAZADA KIRILAN SAATİNİ PAYLAŞTI

Instagram hesabından babasının kaymakamlık takkadak alıngan dal saatini paylaşan Gayrı Ulusoy, fotoğrafa 04.12.2022. 14.05… Babacığım…” notunu ekledi. Ünlü benibeşer, tıpkı ahir paylaşımında birlikte bu süreçte kendisini boydak bırakmayan sevenlerine teşekkürname ederek “Babamın ne büyüklüğünde sevildiğini balaban tıpkı gururla anladığım şu ızdıraplı günlerde bana attığınız binlerce mesajla ona layık benzeri velet ve aile olduğumuz da ayırt etmemi sağladınız. Tanıyan, tanımayan güzelce mesajlarıyla yüreğimi serinleten hepinize kendim ve tamlık ailem namına bitmeyen teşekkür ederim. Rabbim tüm dualarınızı akseptans etsin” dedi.

FARKLI ULUSOY: BABAM BENİM İÇİMDE YAŞAYACAK

Diğer Ulusoy’un babası Zor Miralay Haydar Ulusoy amacıyla cemaziyelevvel Çankaya Iyice Şehriyâr Abdal Kültür Sarayı ve Cemevi’nde merasim düzenlendi. Planlı törene Haydar Ulusoy’un eşi Dürü Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Özge Ulusoy katıldı.

Cenaze töreninde mütekellim Diğer Ulusoy, babasının çok mebzul tıpkısı herif olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz çok ongun tanıyorsunuz. Bu dünyada yaşayan tıpkı melekti. Bir Nice insana serpmek verdi, aksiyon verdi, korudu, kolladı. Benzeri insandan birlikte intizar almadığına haddinden fazla eminim. Anneme haddinden fazla mebzul bir kayırıcı bize haddinden fazla iyi aynı cet oldu. Cümle burada onu ne büyüklüğünde haddinden fazla seviyor görüyorum. Herkesin üzerine neler düşündüğünü bile biliyorum. Okuyorum, tek tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın hangi büyüklüğünde dolgunca ayrımsız herif olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun hakeza bir insanın evladıyım. Damarımda, hücremde gelişigüzel şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek güzel tıpkısı düzlük varsa bunu arz çokça hak eden babam. O yüzden takkadak dualarınızı istiyorum. Huzurla tatil etsin” ifadelerini kullandı.

Share: