MasterChef Türkiye macerasını noktalayan beşer Gamze oldu

Yargıcılar Kurulu üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiğini MasterChef Türkiye, geri akşam ezanı eleme bölümüyle ekrana geldi. Finale çevrilmiş günlerin kaldığı yarışmada Gamze, Burak Kaya, Tolga ve Büşra hayallerine veda etmemek için kıyasıya mücadele etti.

POMELO İLE AŞINDIRMAK YAPMAYA ÇALIŞTILAR

Yarışmacılar evvel etapta pomelo meyvesini kullanarak bildirme yaratıcı ve içimli yemeği yapmaya çalıştı. Etabın böylecene şeflerden en yüksek puanı düzlük Sulh Kaya ve Büşra elemeden kurtuldu.

GAMZE HAYALLERİNE VEDA ETTİ

Yarışmanın ikinci etabına küsurat Miğfer ve Gamze, Danilo Zanna’nın “Bruschetta” tabağını yapmaya çalıştı. Zanna’nın imza tabağına genişlik ırak tabağı çıkaran Gamze, MasterChef Türkiye’den elendi.

SİVRİOĞLU: İNANILMAZ BİR GELİŞME GÖSTERDİ

Gamze’nin vedasının peşi sıra konuşan Somer Sivrioğlu “Sabık yıl 2. turda elenmiştin. Bu sene MasterChef’i 9. olarak tamamladın. İnanılmaz bir evolüsyon gösterdin. ‘Hem çocuklarına hem üstelik hayallerini erteleyen kadınlara örnek olmak istiyorum’ demiştin. Bence bu örneği fazlasıyla onlara gösterdin. Senin yolun buraya kadarmış. O haddinden fazla özlediğin çocuklarına zaman itibariyle kavuşuyorsun” dedi.

GAMZE: KAZANDIKLARIMI CEBİME KOYARAK VEDA EDİYORUM

Şeflerden aldığı övgüler karşısında duygusal anlar tüvana Gamze, “Burada yemekler yaptık. Bazı Bazı çığlık bazı bazı de bereketli… Hepsini siz tattırdım. Eksantrik insanların hayali olan ayrımsız madde bu. Bana kattıklarınız için çok teşekkür ederim. Daim Olmak bir hayatın ortamında var olmaksa şayet benim dahi yolum buradan geçti diyeceğim. Kazandıklarımı cebime koyup erken bile olsa buradan veda edeceğim. Her madde amacıyla çok teşekkürname ederim” ifadelerini kullandı.

Share: