Nasıp kararları Resmi Gazete’de

Gâh bakanlık, hava ile kuruluşlara ilgilendiren nasıp ve görevden kabul etme kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Tecim Bakanlığında açıkta bulunan Personel Genel Müdürlüğüne Oğuzhan Ağabey atandı.

Konya Ovası Projesi Toprak Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin görevden alınarak yerine Maksat Karakoyunlu getirildi.

Doğu Küçük Asya Projesi Havza Kalkınma İdaresi Başkanlığında açıkta kâin başbuğ yardımcılığına Melih Kirişci’nin ataması yapıldı.

Türkiye Şeker Fabrikaları ZIYAN ETMEK Umum Müdür Yardımcısı Cengiz Sezer görevden alındı.

Ululuk Hava Meydanları İşletmesi Umumi Müdürlüğü Umumi Heyet Üyesi Necdet Sümbül görevden alınarak, adına Enes Çakmak atandı.

Kaynak ve Maliye Bakanlığında açıkta bulunan Muhasebat Genel Müdür Yardımcılığına Mualla Yılmaz, Risk Analizi Genel Müdür yardımcılıklarına Sümeyra Somuncuoğlu ve Muhammet Köşker, Kamu Finansmanı Umum Müdür Yardımcılığına Mete Saat, Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Umum Müdür yardımcılıklarına Erkan Tek ve Halil Üzüntülü, Soylu Erki Programlar ve Araştırmalar Umum Müdür Yardımcılığına Ulvi İbrahim Ferah, Bilgi Teknolojileri Umum Müdür yardımcılıklarına Lütfi Kahraman Ergün, Arif Hakkı Bahadır ve Hırslı Pakkan, Teftiş Başbuğ yardımcılıklarına Hazine ve Maliye Başmüfettişi Burak Bayır ve Hazne Başkontrolörü Selçuk Erdal Günay, Vergi Denetleme Kurulu Başbuğ yardımcılıklarına vergi başmüfettişleri Sedat İçel, Mukavemetli Nicancı ve Nihat Etik Bilimi, Hazine Kontrolörleri Oturmuş Komutan yardımcılıklarına Kaynak başkontrolörleri Amaç Varlık Bayrakcı ve Okan Süler atandı.

Share: