Otomobilden cep telefonu ve çanta çalan eşhas yakalandı

Küçükçekmece’de otomobilin ortamında bulundan 1 nüsha çanta ve 3 skor el telefonu araklayan kişiler polis ekipleri vasıtasıyla yakalandı. Şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemede adli kontrol üzere erkin bırakıldı.

Olay, 28 Ağustos tarihinde Küçükçekmece ilçesi Atatürk Mahallesi’ndeki bir sokakta meydana geldi. 3 can otomobille adrese gelerek sokakta park halinde bulunan benzeri araba içerisinden 1 sayı çanta ve 3 adet el telefonu çaldı. İhbar üzerine İstanbul Güvenlik Müdürlüğü ekipleri mücahede başlattı. Çalışmalar çerçevesinde düzenlilik kamera görüntülerinin inceleyen polis ekipleri 3 şahsın otomobille adrese geldikleri, otopark halinde olan tıpkısı otomobil içerisinden 1 adet çanta ve 3 nüsha cep telefonu çaldıkları ve akabinde araçla bölgeden uzaklaştıklarını görüldü.

Çalışmaların devamında kimlikleri belirleme edilen M.T.(22), Ö.U. (17) ve A.A. (17) isimli şüpheliler bir çağ Küçükçekmece’de bulunan ikametlerinde yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahıslar, “Otodan Hırsızlık” suçundan adli makamlara irsal edildi. Üç aynasız özlük, çıkarıldıkları mahkemede adli arama üzere azade bırakıldı. – İSTANBUL

Share: