Oturarak Voleybol Kadın A Milli Takımı Karaman’da çalışmalara devam ediyor

2023 yılında düzenlenecek Milel Ligi ve Avrupa Şampiyonası öncesinde Karaman’bile hazırlık kampına giren Oturarak Uçan Top Eş A Milli Takımı hazırlıklarına bitmeme ediyor.

Oturarak Voleybol Uluslar Ligi ve Avrupa Şampiyonasına hazırlanan ve sezonun üçüncü kampı üzere 22 Kasım’bile Karaman’bile toplanan Oturarak Voleybol Kadın A Milli Takımı, Başantrenör Mutlu Bağlılık ile koruyucu antrenörler Ermiş Hopyar ve Nihal Tanrıkulu eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda hazırlıklarına 15 sporcuyla bitmeme fail milli takımı müzakere eden Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen ve Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Büyük Osman Bebek, kamp çalışmalarıyla ait Başantrenör Ongun Sevim’den vukuf aldı.

Oturarak Uçan Top Avrat A Milli Takımını Karaman’bile ağırlamaktan çevre mutlu olduklarını tamlayan İl Müdürü Mehabetli Osman Süt Kuzusu, milli sporcuları tebrik ederek, değme devir sporun ve sporcunun beraberinde olduklarını belirtti. Kamp sürecinin gayet bol geçtiğini belirten Başantrenör Mutlu Hatır ise, “22 Kasım’dahi başladığımız Karaman kampımızda sporcularımızın moralleri oldukça ongun. Pir bire bir kamp dönemi geçiyoruz. 2023 yılında yapılacak olan Avrupa Şampiyonası üzere hazırlıklarımızı bildirme mebzul şekilde yaparak, ülkemize madalya vermek istiyoruz. Sporcularımız bile koyduğumuz hedeflerin farkındalar ve bu doğrultuda çalışmalarına bitmeme ediyorlar. İnşallah milli bando yerine ülkemizi genişlik bol şekilde temaşa edeceğiz. Antrparantez, spor tesislerinin kapılarını bizlere açan İl Müdürlüğümüze sporcularım ve ekibim namına teşekkürname ediyorum” dedi.

Karaman’da devam fail Oturarak Uçan Top Avrat A Milli Bando Aksiyon Kampı, 2 Boşluk Cuma Namazı haset yapılacak sonuç antrenmanın ardından tamamlanacak. – KARAMAN

Share: