Sakat Icra Vekili Eroğlu: ” Isparta’ya 16 bal ormanı için çalışma yapıyoruz”

SELIM Tümen Afyonkarahisar Milletvekili ve çarkıt Orman ve Akarsu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “21 çıngı baraj 7 tane akmaz münteha durumda şuan işletmede ve Isparta’ya birlikte 16 bal ormanı için faaliyet yapıyoruz” dedi.

Bazı müzakere ve temaslarda olmak amacıyla Isparta’ya mevrut Veysel Eroğlu YANLIŞSIZ Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun’u ülfet etti. Zabun, sakat vekil Eroğlu’na bakanlığı boyunca yapmış olduğu çalışmalardan muhit teşekkürlerini iletti.

“Isparta’de 16 bal ormanı üzere mesai yapıyoruz”

Orman ve Akarsu İşleri bozuk Bakanı Veysel Eroğlu, dünyada yapılan on mega projenin 6’sının Türkiye’de olduğunu belirterek “Bizde barajlar, göletler, ağaçlandırma üstüne dev yatırımlar yaptık. Biz buraya hatırlarsanız plakası büyüklüğünde barajlar yapacağız dedik sözümüzde durduk. 21 kıta baraj 7 lime gölet bitmiş durumda şuan işletmede ve Isparta’de de 16 bal ormanı üzere himmet yapıyoruz. Haddinden Fazla makro bal talebi var yurtdışından inşallah onu da bal ormanında kuracağız” açıklamalarında bulundu.

İl başkanı Zabun, Eroğlu’na içerisinde gül ürünleri bulunan ödül arz etti.

Parti binasında gerçekleştirdiği ziyaretten sonraları esnaflarla dostane eden Eroğlu, Isparta Belediyesine geçti. – ISPARTA

Share: