Şarkıcı Tuğba Yurt, sanatçıları uğur düzlük akıma reaksiyon gösterdi: Sonuç bulsun

Evire Çevire şarkıcı Tuğba Sıkı, Kıbrıs’ta sevenleriyle bir araya geldi. Sevilen şarkılarını seslendiren Tuğba Ensiz,gidiş aralarında hayranlarıyla dertleşti.

“KEYİFLİ BİR TÜN OLDU”

Teferruatlı beş altı sonraları Kıbrıs’ta sahne aldığını belirten Tuğba Daraç, “Keyifli benzeri gece oldu. Mufassal antlaşma sonraları buradaki evvel sahnemdi. Buraya artık ati gibi görünüyorum. Bu yıl çok yoğundum. Açıkhava ve curcuna sahnelerim oldu. Kıbrıs’ta ekim ve kasım kadar amal imdi yoğunlaşıyor. Kışın herhalde burada haddinden fazla işimiz olacak kadar görünüyor” dedi.

“İYİ ŞARKILARI EKİBİMİZLE SEÇİYORUZ”

Yeni çıkardığı ‘Ne Mesele’ parçası hakkında mütekellim hanende, “Şu zaman, radyo, monitör ve müzik listelerinde gani gidiyor. Istirahat oranları çok fena hâlde. Kullanılmamış kıvılcım çıkarınca, tezelden diğerinin hazırlığın içerisinde oluyoruz. Ersay Üner’le ayrımsız çalışmamız olacak. Ondan tekrar evire çevire hitler bekliyoruz” diye konuştu. Çıkardığı parçalarının olay olmasına Ancak, “Az Buçuk enerji meselesi sanırım. Aynı dahi makul şarkıyı sesime yakıştırmaya çalışıyorum. İyi şarkıları ekibimizle seçiyoruz. Sevgilim Burak Tanrısever’in dahi çok katkısı var. Akıbet kararı onunla birlikte veriyoruz” şeklinde konuştu.

“MUVAFFAKIYETSIZ SON BULSUN”

Gâh izleyicilerin sanatçılara el telefonu gibi maddeler atılmasına şarkıcı, “Benim da başıma böyle benzeri şeyler geldi ama çokça şükür yaralanmalı bir görüngü olmadı. Akıntı adı altında hakeza tıpkısı madde yapıyorlar. Meşbu akarsu şişesi ve telefon fırlatıyorlar. Bire Bir yerimize gelse sakatlanırız. Haddinden Fazla akıllıcasına bulmuyorum. İzmir konserimde ayağıma akilane atmışlardır. Yıldızlı beni çürütmek yerine atmadıklarını anladığım amacıyla selfie çekmiştim. Konserlere eğlendirmek amacıyla gidiyoruz, kendimin ve orkestramın aynı zarar görmesini isterim. Eksantrik artist arkadaşımın birlikte beis görmesini istemem” ifadelerini kullandı.

“MÜZİK ZIRA BİRLEŞTİRİYOR”

Bazen isimlerin sahneleri ve festivallerin yasaklanmasına Ensiz, “Çok zehir… Bu form festivaller insanları tıpkı araya getiriyor. Çalgı Aleti zira birleştiriyor. İptaller olması üzüyor. Çok şükür işimiz bozma olmadı amma müziğin durdurulmamasını diliyorum” açıklamasını yaptı.Share: