Şekerbank’fecir Dünya Çiftçiler Günü’nde Hasat Ateş Parçası’e hususi ürem indirimli cesaret

Faaliyetlerinin odağına Anadolu çiftçisini desteklemeyi koyan ve 69 yıldır çiftçilerin birlikte vadi kayran Şekerbank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde eskimemiş bire bir kampanya başlattı. Banka kampanya kapsamında çiftçi müşterilerinin 100 bin TL’ye kadar akça ihtiyacını 24 aya varan vadeler ve avantajlı nema oranları ile karşılayacak.   

Şekerbank, kampanya ile çiftçi müşterilerinin ürünlerini henüz eli nimetli yetiştirebilmeleri üzere birlik bilgilere entelekt ulaşabilecekleri kapsamlı cümbüşlü uygulaması Hasat Atak’i indiren ve uygulama üzerinden yüreklilik başvurusu eden çiftçilere ise %10 repo indirimi sunacak.

Tuğbay Kumoğlu: Çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü’açık kutluyoruz

Şekerbank KOBİ, Pejmürde ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, konuyla ilgili namına şunları söyledi: “Şekerbank yerine lazım çiftçilerin gerekse zirai nişane ticareti fail müşterilerimizin tekmil iş süreçlerini yakından takip ediyor, üreticileri seçme dönme destekliyoruz. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Haset’nün da bizim amacıyla önemi büyük. Seçme yıl 14 Mayıs’ta gelenekselleşen kampanyamız ile çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik nakit desteği sunmaya dikkat gösteriyoruz. Bu vesileyle çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Şekerbank’tan PANKOBİRLİK’in 50. sene dönümünde şeker hastalığı pancarı üreticisine bindi

Şekerbank “Hasat Müteharrik” ile dijital nokta toplayan çiftçiler finansmana avantajlı ulaşacak

Şekerbank’tan tarıma ciddi destek

Share: