Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, martir teğmen Ömer Bağra’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Siirt Valisi ve Şehremaneti Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Pençe-Kilit Harekat bölgesinde teröristlerce yapılan taciz ateşi sonucu martir olan Piyade Teğmen Ömer Bağra’nın ailesine taziyet ziyaretinde bulundu.

Şehit Piyade Teğmen Ömer Bağra’nın Şirvan ilçesine vabeste Nallıkaya Köyünde eğleşme eden ailesini görüşme eden Ilbay Hacıbektaşoğlu şehidin ailesi ve yakınlarına Allah’tan çıdam dileyip, başsağlığı temennisinde bulundu. Şehidin babası Abdurrahman Bağra ve yakınlarıyla tıpkı müddet kardeşçe yazar acılarını paylaştıklarını anlatım eden Ilbay Hacıbektaşoğlu, “Vatanın ve milletin birliği, erinç ve güvenliği üzere görev yaparken martir olan şehidimizin kızıl ailesi bize emanettir. Bizler, gelişigüzel devir şehit ve gazi ailelerimizin yanındayız. Yanlarında olamaya devam edeceğiz. Ermiş Şehidimizin ruhu şad mekanı behişt olsun” dedi.

Taziyet ziyareti, okunan Kur’an-ı Verimli ve yapılan duaların arkası sıra sona erdi. Taziyet ziyaretinin arkası sıra Vali Hacıbektaşoğlu, asayiş noktalarında görev özne güvenlik korucularını musahabe ederek, kendileri ile benzeri süre kardeşçe etti, arzu ve taleplerini dinledi. Vali Hacıbektaşoğlu’na ziyarette, İl Güllabi Komutanı Tugay Tasavvur Ertekin, Baykan Kaymakamı ve Şirvan Kaymakam Vekili Emin Vabeste haremlik etti. – SİİRT

Share: