Sıla…KAPALI GİŞE GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜ

KerkiSolfej’in düzenlediği güz konserleri kapsamında açıkhavayı dolduran binlerce hayranını ‘Velhasıl’ şarkısıyla selamlayan artist, alkışlarla şarkısını seslendirdi. Hayranlarının şişman deste gösterdiği konserde kül şarkılarına haremlik fail misafirler esenlik komple anlar yaşadı.

Sıla, sonuç albümünden ‘Suskun’ şarkısına haremlik fail seyircisine: “Bu şarkıyı bu büyüklüğünde seveceğinizi bilsem o ant acılarımın kıymetini bilirdim. Sizinle hep birlikte bildirmek o kadar altın ki.” sözleriyle teşekkürname etti. Coşku ve enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sıla, en müstehap şarkılarından oluşturduğu hususi repertuvarı ile sahnede kaldığı 2 saat boyunca kulakların pasını sildi.

Öte yandan başarılı sanatçıyı dinlemeye gelenler ortada meslektaşı Ferişte Mosso’da meydan aldı.

Konser maratonunda dur durak bilmeyen Sıla teşrinievvel ve kasım ayında; 8 Teşrinievvel Cumartesi Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 14 Ekim Cuma Antalya Açıkhava, 15 Ilk Teşrin Cumartesi Alanya Açıkhava Tiyatrosu, 17 Ilk Teşrin Pazartesi Diyarbakır, 25 Teşrinievvel Salı Harp Okulu Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, 4 Kasım Cuma It Canlı PSM Turkcell Sahnesi, 25 Kasım Cuma Ankara ATO Congresium, 26 Teşrinisani Cumartesi Kayseri Porte Has Mecbur Spor Salonunda görüntü alacak.

Share: