Sonuç an haberi… Bıçaklı saldırıda ölen bakkalın oğlu: “Sırtında 13 pare bıçak izi vardı”

Ankara’da kamera gibi geldiği bakkalı servet vermediği gerekçesiyle 13 yerinden bıçaklayan saldırgan yakalandı. Hayatını kaybeden bakkalın kanlar içerisindeki görüntüleri ortaya çıkarken, oğlu ise dehşete düşüren o anları anlattı.

İddialara bakarak, Sincan Plevne Mahallesi’nde bakkal dükkanı işleten yabancı tabiiyetli Mohamad Ghanım Hüseyin (54), alışveriş boşaltmak amacıyla dükkana gelen U.H.T. (20) ile tartışmaya başladı. Marketten aldığı ürünlerin parasını ödemediği ve üzerine benzeri de Hüseyin’den servet istediği iddia edilen U.H.T., yanındaki bıçakla nemli adama saldırdı. Vücuduna aldığı 13 bıçak darbesi sonucu kanlar içerisinde yere yığılan Hüseyin, yapılan kül müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Agresif ise güdük sürede yakalanarak gözaltına makbuz. Öte yandan Hüseyin’in olayın peşi sıra yerde kanlar içerisinde kaldığı ve akışmaz halde yattığı görüntüler ortaya artık.

“Tartışıp arkadan vurmuşlar”

Olayın peşi sıra bedbaht bakkalın camit bedeni Adli Tababet Kurumu morguna götürüldü. Mohamad Ghanım Hüseyin’in cenazesini tasdik almak için gelen oğlu Muhammed Hüseyin, “Dükkana girip servet istemişler, görüngü isabet. Arkadan bıçakla vurmuşlar. Ego 10 dakika evvel markette babamın yanındaydım. Sonra geldiğimde canını vermiş şekilde gördüm. 20’ye andıran bıçak darbesi vurmuşlar. Elan geçmiş tanımadığımız birisiydi. Markette tartışıp arkadan vurmuşlar. Bu yegâne kişinin yapacağı benzeri madde değil. Şikayetçi olacağız. Çokça çok kan vardı. Sırtında 13 tane bıçak izi vardı” dedi. – ANKARA

Share: