Survivor ile ünlenen Turabi’den tıpkısı skandal paylaşım henüz! Tıpkısı kadında aradığı kriterleri sıraladı

Daha evvel 3 kat katıldığı Survivor’da 2 öğün böke olan Turabi Çamkıran, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımlarla adından meze ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kadınlarla yatakta çektirdiği açık saçık fotoğraflarını yayınlayan Çamkıran, bu öğün birlikte varmak istediği kadında aradığı kriterleri sıraladı.

ARADIĞI ÖZELLİKLERİ SIRALADI

Bir süredir Amerika’da işlek Turabi Çamkıran, 1,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yatakta çektirdiği nısıf peyda ayrımsız pozunu yayınlayarak şu kriterlerini şöyle sıraladı: “İnsan kabilinden muhip varsa Pazartesi gelsin başlasın! Aranan özellikler; Sunturlu olması. Kapalı olması. Dışarıda hanımefendi olması. Yatakta ongun olması. Mutfakta gani olması. Gözünün dışarıda olmaması. (Sofrada ve yatakta tek bir zaman haris kalmayacağı için bu şık geçersizdir!) Sunma bir iki 3 çocuk yapması. Anamın gözünün tutması. Aranan özelliklerden başlıcalarıdır. İrtibat numarası; Meryem Odalık”

PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ

Kısa sürede içtimai medyada gündem olan Turabi Çamkıran’ın paylaşımı aksülamel çekti. Adlı kişi için “Marketten ahzüita mi yapıyorsun?” ve “Sen bu özellikte tıpkı kadını doğruluk ediyor musun?” yorumları yapıldı.

“77 KADINLA EVLENEREK ZENGİN OLURUM”

Geçtiğimiz günlerde iki kadınla fotoğrafını paylaşan Turabi Çamkıran, 77 kadınla evlenerek zengin oluşmak istediğini söylemişti. Çamkıran, aksülamel çekici paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı: Bir Vakitler 2 kadınla ayrımsız anda evli olmanın hayalini kurardım. Sonradan 17 olmasını diledim. Bundan yağlık bana çok kızanlar olmuş. Kusura bakmayın siftinlik günah ettim. Bu posta hatamı anladım. İleride 17 kadınla evli olmanın hayalini kurduğum amacıyla özür dilerim. Bu saatten bilahare öyle hayaller kurmayacağıma kasem ederim. Daha Çok yetmiş yedi kadınla evli olduğumun hayalini kuracağım. Umarım ileride 77 iyice hanımefendiyle evlenir, onlara ve onların bana vereceği evire çevire evlatlarıma rahat aynı hayat verebilecek kadar ensesi kalın olurum.”

Share: