TEB Tedarikçi Buluşması’nın 12’ncisi gerçekleştirildi

Bankacılık hizmetlerinden yolculuk hizmetlerine, profesyonel hizmetlerden umumi hizmetlere, yapım taşınmazlar, teknoloji, sigorta üzere asıl başlıklarda tedbir hizmeti veren TEB Tedarik Yönetimi Bölümü, temas sene olduğu kadar bu sene de çözüm ortağı kendisine gördüğü tedarikçileri amacıyla TEB Hazırlık Buluşması’yla tıpkı araya getirdi.

“Eskimemiş Acun Eskimemiş Rotalar” temasıyla bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması’nda hem bireysel hem üstelik kurumsal ölçekte, tekmil dünyayı ait sorunlara dayalı farkındalık yaratıldı, yapılması gerekenler gâh konular ön plana çıkarıldı.

Arda Polat: Riskleri beraber yönetiyoruz

Küşat konuşmasını eden TEB Hazırlık Direktörü Ardıl Çelik, “Hazırlık Zinciri esas odaklarını dikkate aldığımızda, en uygun teklifle sunma ongun iz ve bakım alımı yapılması hedefinden, işaret tedarikinin sürdürülebilirliğinin sağlanmasına doğru evrimleşen benzeri süreci yaşadığımız günlerdeyiz. Soylu Erki değişkenlikler stratejilerimizin baştan şekillenmesine sebep oluyor. Mavera yandan Türkiye kendisine riskleri fırsata çevirecek potansiyele ve güce sahibiz. Tıpkı potansiyeli tedarikçilerimizin birlikte yetkinlikleri ile süreçlerimize yansıtıyoruz. Riskleri dahi bu arada yönetiyoruz” diye konuştu.

Sürdürülebilir kârlılığı artırmanın yanında hareket ilişkisi süresince bulundukları paydaşların gelişimini de gözettiklerini belirten Polat “Sonunda ekonomiye doğrudan ve dolaylı katkılarımızı artırmayı hedefliyoruz. Bütün bunları yaparken, sayısal dönüşümü TEB bünyesinde Hazırlık süreçlerinde dahi gerçekleştiriyoruz. Süreçlerimizin içine Ana Kapı, Chatbot ve ayrıca Robotik uygulamaları bütünleşmiş ettik. Robotik uygulamaları Risk kontrollerinde kullanmaya başladık. Ismarlama ve günlük raporlamalarımız üstelik bu sene Robotik uygulamaları kullanmayı planladık. 2021 yılında imzaladığımız sözleşmelerin yüzde 45’inde e-imza yöntemini kullandık” dedi.

“TEB kendisine değişimin etken oyuncusuyuz”

“Eskimemiş Acun Kullanılmamış Rotalar” panelinde küçümseme kayran TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı M. Çok Dolaştır, “Dünya genelinde küsurat can ve yaşanan hızlı değişimlerle gelişigüzel kazançlı, çevresel ve sosyal şerait de değişiyor. TEB yerine bu değişimin etken bir oyuncusu olduk ve olacağız. Külfet bilinciyle hareket eden ve dünyayı henüz gür benzeri geleceğe taşıma hedefiyle etkin bire bir bankayız. Bankacılık faaliyetlerimizle sürdürülebilir ekonomik büyümeyi desteklerken bir zamanda ekonomi, kasaba ve sosyete amacıyla zait kalın yaratıcı ve fayda sağlayan uygulamaları destekliyoruz. Kadınların gelişim gücüne katılımının motivasyon edilmesinden girişimcilerin desteklenmesine, cemiyet genelinde mali okuryazarlık bilincinin yükseltilmesinden toplumsal girişimciliğin yaygınlaşmasına kadar topluma pozitif etkide mevcut, yarar sağlayıcı projeler geliştiriyoruz. Bu doğrultuda rastgele alanda hayata geçirdiğimiz iş birliklerimizi atiklik kesmeden devam ettirerek, gelecekte elan da kudretli çalışmalara esasen bütün bu arada imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ödüller sahiplerini buldu

12’nci TEB Tedarikçi Buluşması’nda bergüzar almaya türe kazanan tedarikçiler ise şöyle:

Tedarikçi Ödülü Kategorisi

· COGRİS BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

· MARSH SİGORTA VE IKILI SIGORTA BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ

· KOCA GROUP ENDÜSTRİYEL REKLAM VE MODÜLER YAPI SİSTEMLERİ UNVAN. TİC. LTD. ŞTİ.

· GIDIŞ MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.

Hakem Heyeti Hususi Ödülü Kategorisi

· EFT GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞ. VE PAZ. A.Ş.

· FCS FİNANSAL İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

· K2C DANISMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

· MUSTAFA ABAT ARZUM DEKORASYON

· NOTEN TURİZM VE ORG.TİC.LTD.ŞTİ.

· ÖZATA CEVELAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

· VERTİV AĞIRBAŞLI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

TEB’den ekonomiye 126,2 milyar TL destek

CEPTETEB Süper’den iki yıpranmamış tatil kampanyası

Share: