Trap Belediye Başkanı Babaoğlu’ndan Geri Hizmet Ambarlama Alanı bölgesinde tetkik

Hendek Belediye Reisi Turgut Babaoğlu, 262 hektar alanda yapılması planlanan Geri Hizmet Ambarlama Alanı bölgesinde incelemelerde bulundu.

MHP Trap İlçe Başkanı Hüccet Namlı ile Hicriye, Güldibi ve Beylice mahalleleri sınırları süresince kalan bölgeye giden Babaoğlu, önemli muvasala ağına cemaat ilçede projenin plan hazırlıklarını sürdürdüğünü bildirdi.

Trap’in lojistik nesep olmaya namzet olduğunu vurgulayan Babaoğlu, “Bu düzlük tamamlandığında âdeta endüstri siteleri ve ambarlama tesisleri yer matlup. Kazançlı kendisine vakit kaybetmeden Trap’e değil, ülkemize büyük oranda yarar sağlayacak. Şiddetli olsun.” dedi.

Namlı dahi “Hendek’imizde domuzuna çalışmanın planları, kurumlar arası iş birliği süresince hazırlanıyor. Bölgemize ve ülkemize büyük oranda yardım sağlayarak soylu erki sakil oluşturacak olan bu depolama alanı projesinin yavuz uğurlu olmasını diliyorum.” görüşünü paylaştı.

Büyükşehir Belediyesinin elan geçmiş 90 hektarlık alanda yaptığı çalışmanın devamı olan projede, harita ve destek istikşaf çalışmaları ile çalım görüşleri Sakarya Büyükşehir Belediyesince yürütülüyor.

Share: