Adlı hanende Sinan Akçıl’dan azrail itiraf: 4 kat önder nikahı yaptım

Burcu Kıratlı ile Sinan Ağarmış, Ocak 2019’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan koşa rappadak bire bir kararla boşanmıştı.

SURVİVOR’IN GÜZELİYLE AMOR YAŞADIĞI İDDİA EDİLDİ

Birbirlerinden ırak kalmaya dayanamayan ikili baştan bire bir araya mevrut ve Şubat 2021’üstelik ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de ayrıntılı sürmemiş ve adlı koşa 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı. Boşanmanın ardından Sinan Ağarmış’ın alay malay single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya magazin kulislerinde konuşulan iddialar arasındaydı.

“HER KAHRAMANIN KALBİNDE BİR PRENSES VARDIR”

Geçtiğimiz günlerde matbuat mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki hanende, “Ego imdi, ‘Hayatımda birisi var mı?’ sorusuna yanıt atfetmek istemiyorum. Çekmece değdiğinde inanıyorum amma şunu söyleyebilirim, seçme kahramanın kalbini dolduran bire bir prenses vardır” sözleriyle kalbinin komple olduğunu vurgulamıştı.

“4 ÖĞÜN İMAM NİKAHI YAPTIM”

Aşk hayatıyla sıkça gündeme mevrut Sinan Akçıl Onedio’nun YouTube kanalına misafir oldu. Şarkıcının yayında yaptığı itiraf ise herkesi şaşırttı. Sinan Akçıl, “Kendinle ilişkin benzeri magazin haberi çıkartsan bu ne olurdu?” sorusuna “Dört misil önder nikahı yaptım” diye niteleyerek yanıt verdi. Ağarmış, kimlerle nikah kıydığı sorusuna ise cevap vermemeyi yeğleme etti.

Share: