Çarkıt eşi Merve Boluğur için

Oyuncu Merve Boluğur iri bir aşk yaşadığı DJ Sap Aydın’la 2 Ekim’de debdebeli bir törenle nikah masasına oturdu. Evliliklerini göz önünde faal ve sık sık paylaşım özne ikili, nikahtan eyyam sonra boşanma kararı aldı. Bodur süren evlilikten sonra bire bir davette görüntülenen Mert Görgülü’ın, eski eşiyle ilişik ilgi çeken aynı çıkışta bulunduğu tez edildi.

SÖZLERİ TEPKİ TOPLADI

Katıldığı davette Aydınlık’ın “Boşandıktan sonra ilk defa benzeri etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana hangi soracağınızı biliyorum. Gereksiz kayırıcı, konuşmaya hiç lüzumlu namevcut. Unutmaya çalışıyorum” diyerek eski eşine çevirme yaptığı istikbal sürüldü.

“ASILSIZ VE ESAS DIŞIDIR”

Basına yansıyan haberlerden sonra DJ Kişi Kültürlü’dan tepkili uçak hızında bir izah geldi. Adlı ölümlü sözlerinin namına ilişkin olmadığını belirterek şunları söyledi;

“Bugün hakkımda sâdır haberlerle ilişik açıklamam: Açılışında çaldığım mekanda eski eşim Merve Boluğur ile ilgili söylediğim argüman edilen sözler tıraşçı ve temel dışıdır. Ego biten aynı ilişkinin ardından, yaşanmışlıklara olan saygımdan ufuk hiçbir devir dokunaklı konuşmadım. Lütfen duyum yapılırken muhatabının tıpkısı kadının olduğunu unutmayarak, bu kırılan dönemde henüz titiz davranılmasını herkesten arzu ediyorum. Sap Ziyalı”

Share: