Ender Saraç ile haram amor sav edilen Aygül Aydın’dan ilgi çekici paylaşım: Tanrı düşmanın da şereflisini versin

Ender Saraç, Zer Kelebek Bergüzar Töreni’ne eşi Benan Saraç namına Yıldız Falcısı Aygül Aydınlık ile katılarak alım verdi. Benan Saraç ise eşinin Kültürlü ile verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınlayarak biberli püskürdü. Ender Saraç’ın magazin gündemine bomba kabil sakıt yasak aşk iddiasını yalanlamasının ardından Okumuş’dan birlikte aksülamel gecikmedi.

KANUNI YOLLARA BAŞVURDULAR

Sosyal medya hesabından avukatının açıklamasını paylaşan Aygül Ziyalı, hakkındaki iftiralar amacıyla yasali yollara başvuracağını duyurdu. Entelektüel’ın avukatı yoluyla yapılan açıklamada “Hiçbir aslı astarı sıfır suçlama ve iftiralar ile müvekkilimin yabanlık haklarına hücumcu, müvekkil ve ailesinin huzurunu bozan, müvekkilin itibarını zedelemeye müteharrik kendini bilmez kişilerle ilişkin seçme soy hukuki yollara tarafımızca başvurulduğunu, bu laf hakkında müvekkil aleyhine yapılacak gerçeğe aykırı fen ve paylaşımlara alın de değme tür hukuki yola başvuracağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerine vadi verildi.

“ALLAH DÜŞMANIN BİLE ŞEREFLİSİNİ VERSİN”

Avukatının açıklamasının peşi sıra benzeri paylaşım daha yapana Aygül Okumuş, “Cenabihak düşmanın bile şereflisini versin” dedi. Okumuş’ın paylaşımında Ender Saraç’ın eşi Benan Saraç’a yöneltme yaptığı doğacak sürüldü.

Ihsan törenine Yıldız Falcısı Aygül Aydın ile katılan Ender Saraç, eşinin sert sözleri sonrası “yasak amor” iddiasını yalanladı: Kız kardeşimdir gibidir Ender Saraç boşanıyor mu? Eşi Benan Saraç paylaşımda çokça kaba sözler söyledi

Share: