Kabe’nin önünde markasının reklamını özne Aslı Abat şişman reaksiyon çekti

Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından Mehabetli Abat’in oğlu Güçlü Bayındır ile evli olan Aslı Bayındır yapmış olduğu paylaşımlarla dikkat çekmeye bitmeme ediyor. Geçtiğimiz yıl şarkıcı Linet’i dinlemeye giden ve Linet’in sahnede göz teması kurmamasından huzursuz olan toplumsal medya hesabından keskin püskürmüştü. Ünlü insanoğlu bu nöbet dahi umre paylaşımlarıyla gündemde.

“TANRI İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN”

Mübarek topraklardan paylaşım yapan Aslı Bayındır “Cenabihak seçkin isteyene baht etsin inşallah. İnsanın gönlüne buranın sevdası kanı, hangi aksiyon dinliyor hangi apayrı bire bir husus. Hem dualarımdan az sıfır ve Cenabihak’a birey ettiklerim var. Onlara bol bereketli yakarış ettim, arayabildiklerimi aradım. Aynı dahi Tanri’a devretme ettiklerim var bittabi” dedi.

MARKASININ REKLAMINI YAPTI

Yaptığı paylaşımla ilgi çeken Aslı Bayındır elan sonradan ise arkaya Kabe’yi alarak markasının reklamını yaptı. Asortik isme bu paylaşımından belde tepki yağdı. Bayındır’in toplumsal medyada gündem olan bu paylaşımına “Allah gözlerini doyursun pes”, “Ben utandım”, “varlık dünyada kalır”, “İnsan az buçuk utanır” yorumları yapıldı.

Share: