Konuşması kadar kıyafeti bile ruzname oldu! Sosyal iletişim araçları kullanıcıları Kaynak Deniz’i, Müslüm Gürses’e benzetti

Sinema, monitör ve müzik dünyasının bildirme iyilerine verilen Pantene Zer Kelebek Ödülleri’nin 48’incisi dün akşam düzenlendi. Al halı seremonisiyle başlayan törende, “Sunu İyi Eş Aktör Ödülü” Kaynak Bahir’in oldu. Sahneye çıkarak istişare eden oyuncu, siyah bando elbiseli kombiniyle hiç beğenilmedi.

“DÜNYAYI KURTARMAM LAZIM, İNSANLARA DOKUNMAM LAZIM DEDİM”

Ödülünü kabul etmek için sahneye çıkan Pınar Bahir, “İzlediğim filmde, servet yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan çokça etkilendim, sabahlara kadar ağladım, hızımı alamadım metroda arkadaşıma şunları söyledim; benim bu dünyayı kurtarmam geçişsiz, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam geçişsiz dedim. Ve umum namına bu ruh beni aktör yaptı. Teşekkür ederim” sözleriyle ilgi çekti.

KOMBİNİ MÜSLÜM GÜRSES’E BENZETİLDİ

Bahir, törende yağız bando elbiseden oluşan tıpkısı kombin tercih etti. Gücük sürede içtimai medyada ruzname olan fena hâlde oyuncunun yağız kravatlı kombini Müslüm Gürses’e benzetildi.

İşte Pınar Bahir’in kombini üzere yapılan ara sıra yorumlar…

Share: