Yunusemre Belediyespor kenetlendi

2022-2023 Lehçe Amatör Yığın Ayak Topu Sezonu’nda hedefini şampiyonluk namına belirleyen Yunusemre Belediyespor’da yönetim, ustalık astronomi ve futbolcular Afyonkarahisar kampı öncesinde füzyon ve maneviyat yemeğinde aynı araya geldi.

Lehçe Tor Öbek’da şampiyona mücadelesi verecek olan Yunusemre Belediyespor, kullanılmamış mevsim öncesinde birleşme ve maneviyat yemeğinde buluştu. Mesir Beğeni Parkı’nda saha kayran Yunuspark’ta bir araya mevrut dalavere, beceri yıldız bilimi ve futbolcular, muvaffakiyet amacıyla birlik mesajları vererek 3. lige kenetlendi. Kulüp Başkanı Arif Alkan, organizasyonda yaptığı konuşmada bütün takıma başarılar diledi.

Manisa’ya benzeri heveskâr takım kazandırma hedefleri doğrultusunda bol bir topluluk kurduklarına inandıklarını tamlayan Alkan, futbolculara hitaben, “Sizler sahada savaşım verirken, bizler da elimizden geldiği kadar maddi manevi yanınızda olacağız. Bu kulüpte görev kayran bütün bizim üzere ayrımsız değerde. Tıpkı ayak topu takımı böke oluyorsa bu başarının arkasında tepeden tırnağa herkesin emeği var. Bu bir ekip işi. Hepiniz iyi oyuncularsınız. Aranızda bu ligde şampiyonluk muammer oyuncular var. Angajman olursak, kusur ilçe bela olmazsa, bu kadronun bizi hedefe taşıyacağına inanıyorum. Bu mevsim ilk defa kendimize ilgilendiren benzeri statta oynayacağız. Bunun avantajını bağışlamak istiyoruz. Manisa’nın sunma aşkın nüfusa erbap ilçesinin kulübü kendisine 3. ligde olmayı türe ediyoruz. Bu takıma güveniyoruz. Hep beraber uğraş yazar sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Parafin ayrıca Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye spora ve sporcuya desteklerinden âlem teşekkür etti. Yunusemre Belediyespor, kullanılmamış mevsim 2.etap çalışmaları üzere 15 – 23 Ağustos tarihlerinde Afyonkarahisar’da kampa girecek. – MANİSA

Share: