8 yıldır komada olan ünlü oyuncu Kenan Işık’ın serencam durumu paylaşıldı: Vücudunda temas yaralanma evet üstelik kilogram kaybı namevcut

Kim Milyoner Görünmek İster yarışmasında gösterdiği başarılı takdimcilik ile milyonların kalbinde hükümdarlık kuran adlı oyuncu ve adlı spiker Kenan Işık, 2014 yılında spor sonrasında girdiği saunada fenalaşıp dengesini kaybedip başını çarptı.

8 YILDAN BU YANA BİLİNCİ KAPALI

Olayın ardından 4 saatlik bire bir ameliyata alınan Kenan Işık dirimlik tehlikesini atlattı fakat 8 yıldan bu yana komada yaşıyor. Ailesi ve arkadaşları marifetiyle dökme bilgiye göre ise fiziki durumunda gelişigüzel fark namevcut.

ŞIDDETLI YORUMLAR İSYAN ETTİRDİ

Kenan Işık hakkında sosyal medyada yapılan zehir yorumlar ise ailesini isyan ettirdi. Işık amacıyla “Deminden uyansa daha iri ayrımsız şoka girip baştan uyur” şeklinde yorumlar yapılması büyük reaksiyon çekti.

SON DURUMUNU ARKADAŞI PAYLAŞMIŞTI

Kenan Işık’ın serencam durumu dahi geçtiğimiz aylarda arkadaşı Saz Şairi Zeybek marifetiyle paylaşıldı. Zeybek, ünlü oyuncuya haddinden fazla gani bakıldığını ve Işık’ın vücudunda rastgele yaralanma ya da kilogram kaybı olmadığını belirtti. Esasen içtimai medyada sonuç adına ortaya atılmış iddialara göre ise Işık’ın yerinde seçkin farklılık bulunmayan.

Share: