Pınar Deniz, Zer Kelebek’te yaptığı konuşmayla gündemde kayran almaya bitmeme ediyor! Demin de Rihanna’nın sözlerini kullandığı ileri sürüldü

Geçek D ekranlarında yayınlanan Hâkimiyet dizisinin başrol oyuncusu Bulak Deniz, eski akşam planlı Zer Kelebek Armağan Töreni’nde “Sunu İyi Karı Oyuncu” seçildi. Ödülünü aldıktan sonraları yaptığı konuşmayla sosyal medyanın gündemine oturan ve reaksiyon calip Deniz’in Rihanna’yı örnek alarak ayrımsız konuşma yaptığı doğacak sürüldü.

“DÜNYAYI ISTIRDAT İSTEĞİ BENİ OYUNCU YAPTI”

Ödülünü aldıktan bilahare konuşma yapan Pınar Deniz, “Çocukken duygulardan haddinden fazla korkardım. Çünkü yansıtabildiğim bir tane kalp öfkeydi… Herhalde apayrı ayrımsız his ile tanışmadığımdan benzer. Sonraları ayrımsız film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara büyüklüğünde ağladım. Hızımı alamayıp metroda feryat figan arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam geçişsiz’ dedim ve bütün bu ihtisas beni şu an oyuncu yaptı” ifadelerini kullandı.

RIHANNA’NIN SÖZLERİNİ Mİ ÖRNEK ALDI?

Bahir’in bu sözleri Rihanna’nın 5 sene ilk Harvard’da yaptığı konuşmaya benzetildi. Dünyaca ünlü hanende Rihanna, yıllar önceki yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullanmıştı: “5 veya 6 yaşlarındayken reklamları gördüğümü ve dünyanın ayrıksı yerlerinde farklı çocukların şiddetli çektiğini izlediğimi hatırlıyorum. Ve bilirsiniz bu reklamlarda ’25 Cent verebilir aynı çocuğun hayatını kurtarabilirsiniz.’ diyordu. Ve ben dahi kendi kendime düşünürdüm çocukları kurtarabilmek için kaç kıta 25 Cent biriktirebileceğimi düşkünlük ediyorum ve kendime şöyle dedim ‘büyüdüğümde, varlıklı olduğumda, dünyadaki birlik çocukları kurtaracağım.”

“Dünyayı istirdat isteği beni aktör yaptı” diyen Pınar Bahir’e meslektaşları Itır Özberk ve Farah Zeynep Abdullah’tan tepki Değerli Kelebek’teki konuşması cihetiyle herkesin linç ettiği Bulak Bahir’e Haluk Uzun bindi imdi Zer Kelebek kazanan Pınar Bahir’in ödül sonrası yaptığı danışma dümen konusu oldu

Share: