Bodrum Müzayede ailesinin yıpranmamış üyesi Sert Dümer oldu

Bodrum Açık Artırma’nin sahibi Sertaç Ay, güzeşte devir Turgutreis’te kâin ayrımsız mekanda antikacı dostlarıyla veladet gününü kutladı. Sertaç Ay’ın yıpranmamış şirketinin müjdesini dahi verdiği gecede cümbüş, geç saatlere kadar sürdü. Biraz kamer evvel nişanlanan Kamer’ın ilişkisini sonlandırdığı dahi öğrenildi.

Sertaç Kamer Prodüksiyon markasıyla eskimemiş tıpkısı sektöre etap atan Ay, yaptığı açıklamada Yeşilçam’ın serencam jönü olarak bilinen Sert Dümer’i ekibine kattığını duyurdu. Bodrum Müzayede yolculuğunda bir süredir kendisine haremlik eden Dümer, şimdilerde Sertaç Kamer Yapım’de Müzakere Yönetmeni yerine görev alıyor. Ay, “Öncelikle Bodrum’dan ve kent dışından gelerek mevlit günümde beni yalnız bırakmayan birlik dostlarıma çokça teşekkürname ediyorum. Burada bir araya gelince onlara, yeni girişim attığım sektörden bahsettim. İnşallah önümüzdeki süreçte altın abim Yalman Dümer’in dahi destekleriyle ve katkılarıyla haddinden fazla sunturlu projelere imza atacağız” dedi.

Yalçın Dümer bile bakir tıpkısı oluşumun içerisinde olmanın kendisini heyecanlandırdığını ve Sertaç Ay ile birlikte başarılı çalışmalara imza atacaklarına güvenli olduğunu dile getirdi. – MUĞLA

Share: