Bozuk Eşi Hakkında Yepyeni Sözler! İlişki İtirafıyla da Görüngü Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini toplumsal medyadan engellediğini söyleyen Vukuf Görgüzel, “Daha Çok bu konuları konuşmanın bire bir anlamı yok” dedi.

Yeni aynı aşka yelkenli boşaltmak üzere olduğunu söyleyen Görgüzel, “Benim hayatıma anlaşılan yeni biri görmek için” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Evet beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ben bunu size söyler miyim? Yıpranmamış bir şeyler hayatımda sarmak için. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Ama elan başlamadı, fethetmek amacıyla olan evire çevire tıpkı heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU DALAN İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ahu Yağtu’nun, Toplama Yılmayan’dan geçimlik almak amacıyla yürütme başlatması hakkında birlikte konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi genel adına evliliği bire bir tecim yerine gören hemcinslerim üzere verdim. Çünkü dünyaevi kurumu tıpkısı ticarethaneye döndü. Toplama Yılmayan, 20 senelik emeğini illet 20 aylık tıpkısı evliliğe bu kadar çok mahvetmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu minval ilgiler evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada aynı kariyer yaparsınız, beraber yürürsünüz, beraber mücahede edersiniz hayatınızda ayrılırken üstelik herkes hakkını isteyebilir bu saf tıpkı molekül” dedi.

“BU ÇOK AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli laf bire bir yıl evli laf, ondan sonraları adamın bütün hayatındaki bütün emeğine hak argüman et. Bu bence haddinden fazla ahlaksızca! İnsan haklarına uymuyor. Eş çalışsın zat gücünü ortaya koysun. Bu kadar erkek üzerinden yaşamasın ve ego şurası anlamıyorum benzeri ebeveynin tıpkı çocuğunun geçimi illet sadece baba üzerinden olmalı?

Temel çalışmıyordur, okumamıştır o antlaşma elbette kim anlaşılan ayrımsız mesuliyet vardır. Hem karı çalışıyor, hem apayrı sevgilisi oluyor ama çocuğu üzere halen babadan servet istiyor. Bu çokça kötü! Bu o isim (Ceylan Yağtu) üzerinden değil. Umumi göz küşat bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Marifet Görgüzel kimdir, birçok yaşında, nereli; Bilgi Görgüzel, 9 Gücük Ay 1979’dahi İstanbul’birlikte doğdu. Köpoğluluk işleyen Fen Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Monitör Çocuğu programında alıcı arkasında part time fiilen başladı. Fen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken er benzeri evlilik işleyen Bilim Görgüzel, 2003 yılında önceki eşinden ayrıldı. Haber Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli tıpkısı kızı var.

Malumat Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri yoluyla hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak görüntülük hayatına başladı. Bu önceki adımdan sonra değişik kanallarda de, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Selen Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Güç, Sapık Dumrul, Oğlum İçin, Reçete Odası, Leopar Narkoterör, Sızlanmak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi kabil dizilerin kadrosunda vadi aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın direktör koltuğunda oturduğu O Hanay Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle iri ayrımsız kütle aracılığıyla tanındı. Haber Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin yüzü sıcak dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde çalım düz Bilgi Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: