Kars fen: Kars 36 Spor Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Kars 36 Spor Erzurum Palandöken Şehremaneti Spor karşılaşması hazırlıklarını sürdürüyor.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi 3’üncü grupta savaşım fail yeşil beyazlı kadro, hafta sonu özlük yer ve seyircisi önünde Palandöken Şehremaneti Spor’u ağırlayacak. Yeşil beyazlı grup, Palandöken karşılaşması hazırlıklarını Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Atılganlık Stadyumunda sürdürüyor. Maharet Direktör Yusuf Sacit Polat nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Kars 36 Spor, kendi sahasında kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Ustalık Yönetmen Yusuf Sacit Çelik, Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Çelik, “Kendi sahamızda temizlemek istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Taraftarlarımıza ve kentimize cebin sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğun bilincinde kayran üstelik kazanacağımıza inanıyor. Print aynı maç olacak Palandöken’inde buna ihtiyacı var. Bizim bile hür suretle kazanmamız gereken bire bir karşılaşma, öz düzlük ve izleyici avantajımızı kullanarak bu karşılaşmadan galip ayrılacağız” dedi.

Ardahan karşılaşmasında gür oynadıklarına özen çekici Çelik, “Ardahan karşısında haddinden fazla gani oynadık. Galip ayrılabilirdik olmadı. Fakat Palandöken karşısında galip ayrılacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak hem yolumuza bitmeme edeceğiz, hem birlikte taraftarlarımıza yengi sevinci yaşatacağız. Ben buradan bilcümle Karslılara sesleniyorum. Münasebet haset bizi serbest bırakmayın, tribünde yerinizi alarak bize destek olun” diye konuştu.

Öte yandan yapılan antrenmanda sporcuların tamahkâr ve istekli olmaları dikkat çekerken, Çelik, sorumluluk işleyen sporcuları antrenmanı keserek uyardı. – KARS

Share: