Prens Harry ve eşi Meghan Markle’dan Kraliyet’e korkulu suçlamalar! İngiliz medyası “Cidal açtılar” kendisine yorumladı

Bu akşam yayınlanacak olan üçüncü devir fragmanında, Prens Harry, Kraliyet ailesinin Britanya adasındaki en büyükproblemi rasizm olduğunu söyledi. Harry, ayrıca Kraliyet ailesini çekilen belgesel amacıyla kendileri ile işbirliği yapmadıklarını söyleyerek eleştirdi.

Megan Markle da, Kraliyet ailesi ile önce tanıştığı zamanlar familya üyelerinin kendisini ten renginden âlem yadırgadıklarını, buna Prens William ve Kate Middleton’ın da karışma olduğunu söyledi.

Harry, ailesine ilk kendisine Megan’la evleneceğini söylediğinde ailesinin bati bir şekilde bu evliliğe cebin çıktığını dile getirdi. Harry, Megan’ın kalbini bildiği amacıyla kendisinden vazgeçmediğini ve ailesinin üstelik akseptans etmekten ayrıksı çaresinin kalmadığını söyledi.

Çift antrparantez belgeselde ilişkileri için konuşup ilişkilerinin önceki döneminde mecbur kapılar ardında öpüşürken çekilmiş fotoğrafları ve arkadaşları ile Cadılar Bayramı’nda giydikleri enteresan kıyafetlerle fariğ fotoğrafları paylaştı. Üçüncü bölümün topu topu bu akşam yayınlanacak.

Share: