QNB Finansbank’tan Servis Bankacılığı

Dijitalin öncüsü QNB Finansbank demin birlikte Servis Bankacılığı birimini kurdu.

E-ticaret, turizm, telekomünikasyon şirketleri ve Fintech’lerin beraberinde, bireysel veya hukuksal müşterilerine finansal çözümler sunmak isteyen tekmil kurumlar QNB Finansbank’ın sunduğu servis bankacılığı hizmetinden faydalanabilirler.

Servis bankacılığı modeli sayesinde mevzuatta arayüz sağlayan yerine tanımlanan kurumlar, direkt çıplak bankacılık servisleri eliyle vezneci ile angajman kurarak bankalarının erbap olduğu altyapıyı kullanabiliyor ve piyasaya yıpranmamış eser ve hizmetler sunabilir arkaç geliyorlar.

Bu bakım modeli sayesinde, arayüz sağlayıcı konumunda olabilecek e-tecim, gayrimuntazam, havacılık, uz iletişim, Fintech’ler kabilinden genel ağ veya atak uygulama üzerinden kullanıcılarına ulaşabilen umum sektörler ve firmalar sundukları mali çözümler sebebiyle almaç deneyimini artırabilecekler. Ferdî kullanıcılar ise servis bankacılığı ile hizmet yahut eser satın aldıkları platformlar üzerinden ayrıksı her aplikasyon yahut bankaya gitmeden güven çözümleri, kredi kartı, adisyon ve envestisman işlemleri üzere bir nice yapıt ve hizmete simultane erişebilecekler.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan QNB Finansbank Ekip Tüzel Sayısal Bankacılık Başkanı Okay Sebep şunları söyledi: “Gelişmiş bankacılık hizmetleri sunan bire bir vezneci namına dijital ekosistemi güçlendirecek evolüsyon ve uygulamaları yakından strateji ediyor ve müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri alelacele hisse senedi yapış şeklimize uyarlıyoruz. Bireysel müşterilerde olduğu gibi kurumsal müşterilerimiz için üstelik ‘gelişim etme kolaylığını’ çıkarmak ve büyümelerine iştirak etmek bizim felsefemizi oluşturuyor. Servis Bankacılığı modeli yardımıyla; Banka namına, iz ve hizmetlerimizin faydalarını kendi kanallarımıza eklenmiş kendisine kurumların arayüzleri üzerinden, ihtiyacın doğduğu anda müşterilerimize ulaştırabilir ayla geleceğiz. Servis Bankacılığı modeli, müşterini deneyimini yükseltmek ve müşterilerine mali analizör sunmak talip cemi kurumlar için iri tıpkı okazyon. Bu kapsamda 2021 Ara sonu itibariyle yürürlüğe giren Sayısal Bankaların Hareketlilik Esasları ile Servis Modeli Bankacılığı Üzerine Talimatname sonrasında şipşak gelişim alarak bu alana envestisman yaptık ve Familya ayı itibariyle Türkiye’deki ilk Servis Bankacılığı Birimini kurduk. Bu birimin sorumluluğunu üstelenen Servis Bankacılığı Direktörümüz Pınar Hoşnutluk, Bankamız ifa sistemleri ve KOBİ Bankacılığı birimlerinde edindiği deneme ışında Servis Bankacılığı modeline müteveccih yenilikçi çözümler üstüne çalışmalarını sürdürüyor.”

QNB Finansbank’fecir ihracatçıya zorlamasız

QNB Finansbank muvazeneli büyümesini sürdürüdü

Azrail hizmetlerinde QNB Finansbank’a 5 Stevie ödülü

Share: