Senaryocu Sema Ergenekon dürü konuşmasında hem eşi Uğur Aslan’ı ağlattı hem bile kendisi ağladı

Pantene Altın Kelebek Ihsan Töreni, mazi akşam ezanı koskocaman aynı törenle sahiplerini buldu. Yol D ekranlarının nazik ayrımsız ilgiyle izlenen geçerlilik dizisi ise gecede adeta ödülleri topladı. Dizinin senaristi Sema Ergenekon ise sahnede birey anlar yaşadı.

YARGI’YA 5 IHSAN BİRDEN

Törende “En İyi Karı Aktör Ödülü” Pınar Deniz’e “Bildirme İyi Ayvaz Aktör Ödülü” Kaan Urgancıoğlu’na “Sunu İyi Saf Ödülü” Hüküm’ya “En İyi Direktör Ödülü” Mürtefi Bilgin’e “Sunu İyi Senaryo Ödülü” ise dizinin senaristi Duyma Ergenekon’un oldu.

EŞİNİ İZLERKEN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Ödülünü almak amacıyla sahneye sâdır Duyma Ergenekon “2014 yılında Karadayı dizisiyle esasen bu sahnede aynı ödülü alırken bicik kanseri tedavimin 2. kürünü bakir almıştım. Buruk tıpkısı bayram, tevakki etmek ve keder vardı. Kafamda da saç yoktu ve saçlarım peruktu. Demin yeniden karşınızdayım ve saçlarım öz saçlarım. İnsan tıpkı şeye inandığı ve tutunduğu sürece var. İşine, aşkına, çocuğuna… Ama bildirme haddinden fazla dahi kendine tutunduğu sürece. Bu hastalıkla savaşım eden kadınlara şunu izah etmek istiyorum; geçiyor, geçecek” dedi. Eşinin sözleri karşısında duygularına bilge olamayan Egemenlik dizisinin başrol oyuncusu Murat Aslan ise gözyaşlarına bilge olamadı.

ÇOCUKLARINI GÖRÜNCE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ödülünü 3 çocuğunun elinden kayran Sema Ergenekon, karşısında çocuklarını görünce şaşkına uğradı. “Hayatımın şokunu yaşadım, kimse de galiba etmedi” diyen Ergenekon, gözyaşlarına boğuldu.

Share: