Baştan Refah Partili Çolak: “LGBT’lileri serbest çoğaltmak Allah’a kavga açmaktır”

Gümüşhane’dahi, Baştan Bolluk Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’hangi katılan Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, “Cenabıhak Lut Kavmi’ni yerle bire bir etti. Sen diyorsun kim ben serbest bırakıyorum, bu türkçesi Tanrı’a kavga açmaktır” dedi.

Baştan Zenginlik Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Mahdut Kongresi, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye, Yeniden Bol Bolamat Partisi Genel Başbuğ Yardımcısı Cemil Çolak, Yeniden Zenginlik Partisi Genel Başkan Başdanışmanı adlı şarkıcı Davut Güloğlu, İl Başkanı Işıklı Dogma, kaza başkanları, teşkilat üyeleri ve partililer katıldı. Kongrede müracaat özne Yeniden Zenginlik Partisi Umumi Komutan Yardımcısı Cemil Çolak, Türkiye’dahi LGBT’lilere hürriyet verildiğini söyleyerek, “LGBT’lilere hürriyet verildi bu ülkede. Yetmedi mütedeyyin eşcinseller derneği kuruldu. Ben bunu kabul edemem. Ben çoluğuma çocuğuma bunu emsal veremem. Cenabıhak tıpkısı kavmi bu fiiliyattan muhit yerle bir etti. Allah Lut Kavmi’ni yerle aynı etti. Sen diyorsun kim ego serbest bırakıyorum, bu açıkçası Cenabıhak’a cenk açmaktır” dedi.

“LGBT’lileri erkin artırmak Allah’a çarpışma açmaktır”

Türkiye’üstelik Mütedeyyin eşcinseller derneği kurulduğunu ve bunu akseptans etmediğini ifade eden Baştan Zenginlik Partisi Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, “Tıpkı ülkenin aslının dibine bomba koyuluyor. Tıpkı ülkenin GDO’su ile oynanıyor. Aynı ülkenin koordinatlarıyla oynanıyor, kerim milletin koordinatlarıyla, ahlakıyla oynanıyor, maneviyatıyla oynanıyor. Hınzır hitit serbest bırakıldı soframıza kadar girdi, zina suç olmaktan artık sokaklara kadar döküldü. LGBT’lilere özgürlük verildi bu ülkede. Yetmedi müslüman eşcinseller derneği kuruldu. Ben bunu akseptans edemem. Ben çoluğuma çocuğuma bunu benzer veremem. Cenabıhak tıpkısı kavmi bu fiiliyattan belde yerle ayrımsız etti. Allah Lut Kavmi’ni yerle ayrımsız etti. Sen diyorsun kim ben azade bırakıyorum, bu açıkçası Tanrı’a savaş açmaktır. Bu milletle oynamayın Cenabıhak aşkına. Televizyonlara tıpkısı bakın herhangi bir dizide benzeri travesti, herhangi bir dizide tıpkısı travesti. İnsanlara alacak yapıyorlar, imkânsız. RTÜK hangi hisse senedi yapıyor. Yeniden Bol Bolamat Partisi adına RTÜK’e bu noktada 3 çıngı alfabe yazdık. Çokça Fena Hâlde Hareketler Bunlar denilen bir oyun var tiyatro. Geçen sene son bölümde açın izleyin, olmaz hakeza ayrımsız şey ya. Benzeri eş mektepli yurdu, içerisine bayanlar giriyor, biricik birlikte travesti rolünde biri giriyor. Orada diyor ki nedir hocam bunlar bayanlar falanca, bundan sonra karar aldık yurtta erkeklerle kızlar tıpkı yatacaklar. Bu tıpkısı algıdır rüfeka, oyuna gelmeyelim” diyerek konuştu.

“Bana ‘Çokça Allah diyorsun, kesmek zorunda kalıyoruz’ dediler”

Kongrede yaptığı konuşmada siyasete girmesinin sebeplerini açıklayan Baştan Zenginlik Partisi Umumi Başbuğ Başdanışmanı Davut Güloğlu, “Ben bozukluk siyasetin içerisine girdim? Bak konserlerimi kaybettim. Rastgele yıl 50-60’a yakın konser yapardım. Konserlerim 10’a 5’e düştü. Umurumda mı zannediyorsunuz. Benim umurumda olan bu millet, bu toprakların üzerinde cıvıl cıvıl tekmil ümmet ve kül dünyada ezilen ümmettir benim umurumda olan, hangi dinden ne ırktan olursa olsun ezilenin yanında olmak amacıyla buradayım. Benzeri sanatçı bu cesarette bunu konuşamaz, söyleyemez arkadaşlar. Zira sanatçıların içinden geliyorum sunu tepeden sunma dibindekileri bilirim. İş adamlarıyla üstelik oturdum, bakanlarla bile oturdum, siyasetçi arkadaşlarım da var hepsiyle oturdum kalktım. Ben size benzeri özdek söylüyorum, Milli Düşün davası bu ülkeyi kurtarabilecek davadır. Zira hakkın davasıdır. Bu bizim zatî davamız değil, hepimizin davasıdır. Tanrı demekten korkan budun var ya ben bunu yaşadım. Televizyonda önce çıktığım zamanlarda çıkardığım albümden sonradan magazinler peşimizde, şimdi gelseler da zaten bulamıyorlar beni Cenabıhak’a şükürler olsun. Televizyonlara çağırsalar de çıkmıyorum, hepsini reddediyorum. Ego albümüm çıktığından beri aynı içkili barda yada aynı restorantta program üstelik yapmadım. Her yıl 15-20 milyonu elimin tersiyle ittim. ya Allah derken korkuyorlar. Geldi kameralar bana soruyor evet lacerem başardınız diye, dedim kim Tanrı-ü Teala yıldız etti, beni bu halka sevdirdi biz üstelik albümümüzle beraber Tanrı’a şükürler olsun muvaffakiyetli olduk dedim. Bana oradan magazincilerden birkaç tanesi yanıma gelip ne dedi biliyor musunuz? Haddinden Fazla Tanrı diyorsun, seçmek zorunda kalıyoruz dediler” şeklinde konuştu. – GÜMÜŞHANE

Share: