Baştan Zenginlik Partili Çolak: “LGBT’lileri azade tezyit etmek Allah’a cenk açmaktır”

Gümüşhane’da, Yeniden Zenginlik Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Çarpık Çurpuk Kongresi’hangi katılan Umumi Başbuğ Yardımcısı Cemil Çolak, “Allah Lut Kavmi’ni yerle aynı etti. Sen diyorsun ki ego erkin bırakıyorum, bu açıkçası Allah’a cidal açmaktır” dedi.

Baştan Bol Bolamat Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Yalın Kat Kongresi, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye, Yeniden Zenginlik Partisi Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Yeniden Zenginlik Partisi Genel Başkan Başdanışmanı ünlü hanende Davut Güloğlu, İl Başkanı Nurlu Nas, kaza başkanları, kurum üyeleri ve partililer katıldı. Kongrede müşavere özne Yeniden Bol Bolamat Partisi Genel Başbuğ Yardımcısı Cemil Çolak, Türkiye’de LGBT’lilere özgürlük verildiğini söyleyerek, “LGBT’lilere özgürlük verildi bu ülkede. Yetmedi mutekit eşcinseller derneği kuruldu. Ego bunu akseptans edemem. Ben çoluğuma çocuğuma bunu kat sayı veremem. Cenabıhak aynı kavmi bu fiiliyattan kontekst yerle bir etti. Allah Lut Kavmi’ni yerle benzeri etti. Sen diyorsun ki ben başıboş bırakıyorum, bu türkçesi Tanrı’a cidal açmaktır” dedi.

“LGBT’lileri başıboş artırmak Cenabıhak’a savaş açmaktır”

Türkiye’birlikte Mütedeyyin eşcinseller derneği kurulduğunu ve bunu kabul etmediğini tabir fail Yeniden Refah Partisi Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, “Aynı ülkenin aslının dibine bomba koyuluyor. Aynı ülkenin GDO’su ile oynanıyor. Ayrımsız ülkenin koordinatlarıyla oynanıyor, kökten sürme milletin koordinatlarıyla, ahlakıyla oynanıyor, maneviyatıyla oynanıyor. Hınzır eti serbest bırakıldı soframıza büyüklüğünde girdi, zina yanlışlık olmaktan daha çok sokaklara kadar döküldü. LGBT’lilere özgürlük verildi bu ülkede. Yetmedi müslüman eşcinseller derneği kuruldu. Ben bunu kabul edemem. Ben çoluğuma çocuğuma bunu denk veremem. Cenabıhak ayrımsız kavmi bu fiiliyattan ekolojik ortam yerle ayrımsız etti. Cenabıhak Lut Kavmi’ni yerle aynı etti. Sen diyorsun ki ego başıboş bırakıyorum, bu açıkçası Allah’a çekişme açmaktır. Bu milletle oynamayın Allah aşkına. Televizyonlara ayrımsız bakın seçkin dizide ayrımsız travesti, her dizide benzeri travesti. İnsanlara alacak yapıyorlar, olmaz. RTÜK hangi gelişim yapıyor. Baştan Bol Bolamat Partisi olarak RTÜK’e bu noktada 3 sunum yazı yazdık. Haddinden Fazla Evire Çevire Hareketler Bunlar denilen benzeri oyun var tiyatro. Sabık yıl son bölümde açın izleyin, olamaz hakeza ayrımsız özdek ya. Tıpkı koca öğrenci yurdu, içerisine bayanlar giriyor, yegâne birlikte travesti rolünde biri giriyor. Orada diyor kim nedir hocam bunlar bayanlar filan, daha çok karar aldık yurtta erkeklerle kızlar benzeri yatacaklar. Bu ayrımsız algıdır arkadaşlar, oyuna gelmeyelim” diyerek konuştu.

“Bana ‘Haddinden Fazla Allah diyorsun, bölmek zorunda kalıyoruz’ dediler”

Kongrede yaptığı konuşmada siyasete girmesinin sebeplerini açıklanan Yeniden Zenginlik Partisi Umumi Komutan Başdanışmanı Davut Güloğlu, “Ego bozukluk siyasetin içerisine girdim? Bak konserlerimi kaybettim. Seçme sene 50-60’a mümasil konser yapardım. Konserlerim 10’a 5’e düştü. Umurumda mı zannediyorsunuz. Benim umurumda olan bu kavim, bu toprakların üzerinde hararetli parçalanmamış ümmet ve kül dünyada ezilen ümmettir benim umurumda olan, hangi dinden hangi ırktan olursa olsun ezilenin beslemek için buradayım. Tıpkı sanatçı bu cesarette bunu konuşamaz, söyleyemez ihvan. Zira sanatçıların içinden geliyorum genişlik tepeden sunma dibindekileri bilirim. İş adamlarıyla üstelik oturdum, bakanlarla da oturdum, siyasi arkadaşlarım dahi var hepsiyle oturdum kalktım. Ben size tıpkı öz söylüyorum, Milli Düşünüm davası bu ülkeyi kurtarabilecek davadır. Çünkü hakkın davasıdır. Bu bizim şahsi davamız değil, hepimizin davasıdır. Cenabıhak demekten korkan ulus var evet ego bunu yaşadım. Televizyonda geçmiş çıktığım zamanlarda çıkardığım albümden sonra magazinler peşimizde, demincek gelseler birlikte filhakika bulamıyorlar beni Allah’a şükürler olsun. Televizyonlara çağırsalar dahi çıkmıyorum, hepsini reddediyorum. Ego albümüm çıktığından beri aynı içkili barda yada bire bir restorantta izlence bile yapmadım. Temas sene 15-20 milyonu elimin tersiyle ittim. ya Cenabıhak derken korkuyorlar. Geldi kameralar bana soruyor evet şüphesiz başardınız diye niteleyerek, dedim ki Allah-ü Teala nasip etti, beni bu bölüt sevdirdi tığ bile albümümüzle beraber Allah’a şükürler olsun muvaffakiyetli olduk dedim. Bana oradan magazincilerden biraz tanesi yanıma gelip ne dedi biliyor musunuz? Haddinden Fazla Tanrı diyorsun, seçmek zorunda kalıyoruz dediler” şeklinde konuştu. – GÜMÜŞHANEShare: