Beşiktaş’ın İngiltere’den mevrut kiralık yıldızı Nathon Redmond’ın maaşı muhtemelen oldu

Beşiktaş, Premimer Lig’den nakil yapmaya doyamıyor. Siyah-beyazlı takım, benzeri kader ismi elan kadrosuna desteklemek amacıyla İngiliz topçu Nathon Redmon’u İstanbul’a çağırma etti.

BUGÜN SAAT 17.00’de İSTANBUL’DA OLMASI BEKLENİYOR

Beşiktaş’ın, Southampton’dan 1 yıllığına kiralık kendisine renklerine bağladığı Nathan Redmond, inikat detaylarını hızlandırmak üzere bugün saat 17.00’de İstanbul Havalimanına baş aşağı yapması bekleniyor.

1.5 MİLYON EURO KAZANACAK

7 sezondur Southampton forması giyen Nathon Redmon ile 1 almanak kiralık sözleşmesi imzalayacak olan Beşiktaş, İngiliz yıldızın 1 yıl alacağı güvence ecir ise 1.5 milyon euro olduğu bildirildi.

PREMİER LİG’TEN MEVRUT 3.FUTBOLCU

Nathan Redmond, Yağız-beyazlı ekibin bu zaman İngiltere’den yapacağı 3. transfer olacak. Beşiktaş, henüz ilk West Incelmemiş United’dan sol katı Masuaku’yu ve Tottenham forması giyen Dele Alli’yi kadrosuna katmıştı.

7 SEZONDUR SOUTHAMPTON FORMASI GİYİYOR

Premier Lig’de berenarı kararlı tıpkı profil çizen 28 yaşındaki baht, İngiliz ekibi ile çıktığı 232 maçta 30 gol ve 27 asistlik yardım sağladı. Geçen sezon ise Southampton forması ile 32 pik çıkan Redmond, 3 gol attı, 5 asist yaptı.Share: