Bilgisizlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, SELIM Öğür Karaman İl Başkanlığında konuştu Açıklaması

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, “Az anlamında dünyada sunma mütekâmil standartlar Türkiye’da. 2000’li yılların başında, ev başvurusu yapan 100 gencimizden yalnız 10-15’i anca yerleşirken, zaman gelinen noktada başvuran her gencimizi yurda yerleştirdik.” dedi.

Bakan Kasapoğlu, YANLIŞSIZ Öğür Karaman İl Başkanlığı’nı ziyaretinde yaptığı açıklamada, DÜRÜST Fırka namına, bakım ve tüvana odaklı siyasetle Türkiye yüzyılına damgalarını vuracaklarını söyledi.

DÜRÜST Fırka adına bu ülkenin elan yüksek standartlara ulaşmasını hatırlamak ve halkın daha müreffeh olması noktasında çaba gösterdiklerini tamlayan Kasapoğlu, şöyle konuştu:

“Bizim yalnız bu coğrafya için değil, daha adil benzeri dünya için gayretlerimiz var. Karaman sabah akşam yanlişsiz davanın birlikte yeryüzü hararetli şekilde kayran almış, ilçeleriyle, beldeleriyle, köyleriyle demokratlık ve kalkınma mücadelesinde DOĞRU Parti’nin birlikte olmuştur. Bu süreçte, teşkilatımızın özverisi, çabası, inancı ve gayreti asla unutulmayacaktır. Karaman, geçmiş günkü gibi çalkantı, inanç ve enerjiyle 2023’te dahi eksiksiz sandıklarda mesajını yekpare Türkiye’ye, dünyaya, sunma hareketli şekilde verecek, buna inanıyorum.”

Kasapoğlu, Türkiye’nin bu süreçte seçkin alanında olduğu kabil bilgisizlik ve spor alanında dahi kebir kazanımlar elde ettiğini vurguladı.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 20 yıldan beri sağlıkta, eğitimde, sanayide, ulaşımda kuşkusuz balaban kazanımlar elde edildiyse, cahillik ve spor alanında birlikte şişman aynı devrim gerçekleştirdiklerini anlatan Kasapoğlu, “Serencam dönemde hoppadak bölgemizde değil, dünyanın adeta kilitlendiği çabucak Cumhur Reisi Erdoğan devreye girdi dallı güllü liderliğiyle, vizyonuyla krizleri haddinden fazla ferah yönetti. Türkiye’nin bu anlamdaki yalman duruşu, adalet mesajı, dünyanın beşten iri olduğuna dair vurgusu rastgele sabık dönem Cumhurbaşkanımızın liderliği ve onun vizyonuyla, dik duruşuyla bitmeme ediyor.” ifadelerini kullandı.

Kasapoğlu, DÜRÜST Öğür’nin ayrımsız deneyimsizlik hareketi olduğunu zihayat odaklı siyasetin sunu domuzuna ve sunu somut örneklerini ortaya koyan bire bir cereyan olduğunu belirtti.

Serencam 20 yılda gençlerin önündeki engelleri kuşkusuz kaldırdıklarını bütün gelişigüzel gördüklerini aktaran Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Bunu bütün gelişigüzel gerçekleştirdik. Fırsat eşitliği ilkemizi, lacerem bu ülkenin tekmil evlatları amacıyla eğitimde, sağlıkta, ekonomide sağlarız düşüncesiyle, bütün bunları gerçekleştirmenin gayreti içerisinde olduk. İşte yurtlarımız 850 bin kapasiteyle gençlerimizin hizmetinde. Sıkıntılı anlamında dünyada sunma gelişkin standartlar Türkiye’da. 2000’li yılların başında, yetersiz başvurusu özne 100 gencimizden vakit kaybetmeden 10-15’i öyle yerleşirken, bugün gelinen noktada başvuran seçme gencimizi yurda yerleştirdik. Bu şişman benzeri kıvrılma. Bu tendürüst odaklı YANLIŞSIZ Öğür siyasetinin eseridir, bu tıpkı inanmışlığın, tıpkı gayretin ve çalışmanın eseridir. Elbette duracak mıyız? Durmayacağız. Bizim rastgele şeyden geçmiş felsefemizde ne var? ‘İki günü denk olan ziyandadır’ fideist var. İlkelerimizde hangi var? ‘Durmak yok yola devam’ var. O yüzden halkımızın talebi ihtiyacı neyse, ne gerekiyorsa hiçbir konjonktürel sürece takılmadan çalışmaya bitmeme edeceğiz.”

“2023’teki hareketli çıkışımızla görgülü yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz”

Kasapoğlu, dünyanın, balaban bire bir boğuk süreçten geçtiğini, temas şeye rağmen büyüklük yerine hızlarını kesmediklerini dile getirdi.

Bu anlamda tek yatırımdan anlayışsız aşama atmadıklarını vurgulayan Kasapoğlu, “İşte zaman haddinden fazla gayeli salonumuzu hizmete açacağız. Önümdeki aylarda Karaman Stadımızı birlikte açacağız. Devam eden yatırımlarımız, kullanılmamış projelerimiz var. Biz, kâfi ki milletimizden esin alalım, milletimizden kırıcı alalım. İnşallah Türkiye yüzyılına, AK Parti yerine hizmet odaklı, tendürüst odaklı siyasetimizle ve ürün siyasetiyle damgamızı vuracağız. Türkiye yüzyılında, Topluluk İttifakı adına 2023’teki canlı çıkışımızla ışıklı yarınlara bilcümle birlikte yürüyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Share: