Biricik hayali er olmaktı! Kamuflajı giyip birliğe tasdik olan Fehmi muradına erdi

Türkiye’nin dört bir yanında kayran halk ile veren eli buluşturan Memleha Belediyesi Istem Elleri Çarşısı vasıtasıyla takibi yapılan 20 yaşındaki Fehmi’nin bildirme balaban hayali er olmaktı. Fehmi Cenup temel ve babası, SELIM Parti İstanbul İl Başkanlığı marifetiyle başlatılan Karşı Karşıya 100 aktarılma programı kapsamında kendilerini konuşma fail YANLIŞSIZ Öğür İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Tuzla Şehremini Dr. Şadi Muharrir ve YANLIŞSIZ Öğür Memleha İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur’dan çocuklarının hayallerini gerçekleştirmeni istedi. Fehmi’nin çeri olma hayali için kollar sıvandı ve Fehmi amacıyla unutulmaz ayrımsız zaman planlandı.

Askeri kamuflaj giydirilen Fehmi evinin önünden davul zurna ve askeri şalter ile alınarak Memleha Bitirmiş Komutanlığı’na getirildi. Burada askerle tanışan Fehmi unutulmaz benzeri dönme yaşadı. Fehmi’ye leşker olduğu günde, DOĞRU Öğür İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Tuzla Şehremini Dr. Şadi Kalem Erbabı ve YANLIŞSIZ Tümen Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur birlikte haremlik etti. Fehmi’nin mutluluğu kameralara saniye saniye yansıdı.

“FEHMİ KARDEŞİMİZİ ASKERE GÖTÜRECEĞİZ”

DOĞRU Fırka İstanbul Saylav Eyüp Özsoy, “Geçtiğimiz günlerde İl Başkanlığımız tevhit ettiği izlence kapsamında Fehmi kardeşimizi ziyaret ettik. Ailesi ve kendisi ile konuştuğumuzda kendisine askeri kamuflaj hediye etmiştik. Amma yemeden içmeden kamuflajın yetmeyeceğini ve yeryüzü nazik arzusunun askere başvurmak olduğunu bizlere ifade etmişti. Biz de komutanlar, ilçe başkanımız ve belediye başkanımız ile görüştük. Bugün Fehmi kardeşimizi askere götüreceğiz” dedi.

“CAN ANLAR YAŞADIK”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Kalem,” Fehmi kardeşimizi evinden aldık ve askere uğurladık. Nizamiyeye doğrulama ettik. Kendisi fena hâlde tıpkısı törenle karşılandı. Buradaki kurnaz komutanımıza teşekkür ediyorum. Sıradan Fehmi kardeşimizin ve ailesinin heyecanı bizleri birlikte çok duygulandırdı. Biz 365 dönme 24 saat özel çocuklarımız ve aileleri ile ilgileniyoruz. Bugün ayrı benzeri galeyan gördük. Askerlik hayali tüvana hususi benzeri çocuğumuzun ailesi ile gelişigüzel annesinin ifadesi ile ‘hem düğünü hem bile askerliği’ kadar oldu. Amiyane çokça duygusal anlar yaşadık” ifadelerini kullandı.Share: