DJ Er Aydın’dan 53 gün evli kaldığı Merve Boluğur hakkında kilolu sözler: Boş eş

Oyunculuktan şarkıcılığa intikal fail Merve Boluğur, 2 Ekim’de DJ Er Kişi Entelektüel ile debdebeli bire bir törenle nikah masasına oturdu. Evliliklerini ayn önünde ruhlu ve sık sık paylaşım işleyen düet, nikahtan eyyam sonraları metrukiyet kararı aldı. İkili, 23 Kasım’da 53 günce evliliklerini yegâne celsede bitirdi. Eski periyot benzeri davette görüntülenen Mert Ziyalı, eski eşiyle ilişik dikkat calip bire bir çıkışta bulundu.

“GEREKSİZ İNSAN, KONUŞMAYA LÜZUMLU BULUNMAYAN”

Habertürk’te kayran kayran habere bakarak, katıldığı davette matbuat mensuplarının sorularını yanıtlayan Görgülü, “Boşandıktan bilahare ilk kez tıpkı etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana hangi soracağınızı biliyorum. Abes kayırıcı, konuşmaya on paralık lazim bulunmayan. Unutmaya çalışıyorum” diye niteleyerek bozuk eşine gönderme yaptı.

53 GÜNCE EVLİLİK YEGÂNE CELSEDE BİTTİ

Merve Boluğur ve Erkek Aydınlık, 23 Kasım’da Beykoz Adliyesi’nde tanıdık duruşmada tek celsede boşandı. Adliyeden babasıyla çıkan Boluğur, soruları yanıtsız bırakırken Sap Kültürlü, “Olmadı yürütemedik” şeklinde konuştu. Boşanmanın arkası sıra ikili için bazı iddialar ortaya atıldı. Boluğur’un nikahtan sonraları eşine “Bana kimse kaide koyamaz. Sıkıntıya gelemem” dediği ve ikilinin tartıştığı kanıt edildi. Düğünden sonradan operasyon olan Okumuş’ın eşinden istediği desteği görememesi da evliliklerinde krize sebep oldu.

Share: