Şahan Gökbakar, komedyacı Hasan Fert Kaya’yı yere göğe sığdıramadı: Çok kalburüstü buluyorum çok birlikte gülüyorum

Başarılı komedyen Şahan Gökbakar, Candaş Tolga Işık’ın ‘Az Önce Konuştum’ programına mihman oldu. Sektörle ilişkin konuşan Gökbakar, yeryüzü beğendiği komedyenin Exxen’birlikte yayınlanan Konuşanlar programının sunucusu Hasan Fert Kaya olduğunu söyledi.

“HASAN DUYGUSAL KAYAÇ YORUMLARA TAKILMASIN”

“Strateji ettiğin bire bir komedyen var mı?” sorusu üzerine mütekellim Şahan Gökbakar, “Var, Hasan Duygusal Kaya’yı takip ederim. Konuşanlar’ın temas bölümünü izliyorum. Çokça kudretli buluyorum haddinden fazla da gülüyorum. Amade cevaplar vererek seyirciyle çok pir devir geçiriyor. Haddinden Fazla adamakıllı aynı aksiyon yapıyor. Gelen eleştirilere da kulağını kapatsın. Küfürlü yorumları falanca bırakıp bildiği yolda ilerlesin” dedi.

“RECEP İVEDİK 5’E 8 MİLYON KİŞİ GİTTİ, EYLEMEK Kİ BİR HİKMETİ VAR”

Zat film serisi Recep İvedik’in bozukluk eleştirildiğiyle ilişik bile şunları söyledi: “Düşünüm, tıpkı filmin beşincisine 8 milyon dirilik gidiyor düşünüm. Almak ki var ayrımsız hikmeti. Birileri izliyor. Tekil insanlar sinemaya gidiyor. Bilet sayısı bu. Bugün 8 milyon insanı evinden çıkart sinemaya tahakküm yani. Fikir aynı filmin beşincisine 8 milyon sevimli gidiyor düşün. Almak kim var ayrımsız hikmeti. Doğal Gaz çıkartıyor, geğiriyor milyonları götürüyor. E hadi götür o ahit. Haydi bakalım çekin kaç emanet izliyor? Gayrimümkün yani çünkü hikaye bu değil, görüngü o karakteri yaratabilmek, seni sürüklediği hikayeyi sağlamak.”

Share: