Edirne Valisi Kırbıyık, Tapu ve Kadastro 14. Edirne Kesim Müdürlüğünü görüşme etti

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Tapu ve Kadastro 14. Edirne Nahiye Müdürlüğünü mülakat etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Kırbıyık, ziyaretinde geçmiş görevli personelle görüşüp çalışmalarında basitçe diledi, tapu işlemleri üzere kuruma mevrut vatandaşlarla kardeşçe etti.

Değerlendirme toplantısına katılan Kırbıyık, Tapu ve Kadastro Edirne Mıntıka Müdürlüğünün kurumsal yapısı, bakım sahası, almanak muamele hacmi, sayısallaştırma işlemleri, tapu işlemleri, e-belgelik çalışmaları üzere konularda bilgelik aldı.

Toplantıda tıpkısı değerlendirmede kâin Kırbıyık, direktörlük çalışmalarında dijital anlamda domuzuna sonuçlar alındığını belirtti.

Kırbıyık, yapılan icraat nedeniyle Kesim Müdürü Hayrullah Akdemir ve personele teşekkür ederek, “Yürüttüğünüz çalışmaların, sunulan hizmetlerin alelhusus teknolojik gelişmelerin takip edilip uygulanarak iyileştirilmesi ve vatandaş hizmetlerinin kalitesinin arttırılması az çok değerlidir. Gene memnuniyet araştırmaları ile geriye dönüşlerin alınması ve bu açıdan yaklaşarak bakım kalitesinin arttırılması üstelik sevinme vericidir.” ifadelerini kullandı.

Share: