Ender Saraç boşanıyor mu? Eşi Benan Saraç paylaşımda çokça sert sözler söyledi

2013 yılında doktor ve yazar Ender Saraç ile nikah masasına oturan Benan Saraç, eski akşam ezanı düzenlenen Pantene Değerli Kelebek Armağan Töreni’nde eşinden ayrı takılarak tek başına erim verdi. Sosyal iletişim araçları hesabından törenden paylaşım özne Saraç, aynı takipçisinin “Eşinizde orada amma sizi bu arada göremiyoruz” yorumu konusunda sessizliğini bozan Benan Saraç, adeta keskin püskürdü.

ENDER SARAÇ’IN EŞİNDEN KABA SÖZLER

Takipçisinin yorumuna karşılık veren Saraç, “Haddinden Fazla haklısınız. Yanımda olmalı her daim. Fakat buna yürek ve insanlık lüzumlu sanırım. Lafımı esirgemek yerinde hissetmiyorum on paralık. Yer tahakküm zamanlarında yanı sıra oldum, ayağa kaldırdım onu. Aynı ocak ile ikinci baharını verdim. Ancak hasetlik ve acı insanı içerden mütemmim ayrımsız ruh” dedi.

“ONUN SALAKLIĞI VE BEYİNSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KENDİMİ HASTA EDEMEM”

Yorumun arkası sıra birisine attığı “Bulunmayan küsüyor. Ben birlikte takmıyorum, zira haklıyım ve kendim da kıymetliyim. Onun salaklığı ve beyinsizliği yüzünden kendimi parasiz edemem” mesajını yayınlayan Benan Saraç, paylaşımına şu notu ekledi: “Gülümsetin. Takmayın, takılmayın. Lafını koydum; herkesin hakkı neyse doğrulama ettin, tavrını belirttin. Deminden bütün akıllanacak yola devam. Bahis macerasız, bitti. Ne içine atacaksın birlikte kendini marazli edeceksin. Hayat güdük.”

“YUVAYI YIKMAK ÇARPIK ÇURPUK MI?

Eskimemiş aynı paylaşım henüz fail Benan Saraç, evliliğini bitirmediği kontrolün kendisinde olduğunu söyledi. Bu süreçte eşine nabız gönderenlere bile aksülamel gösteren Benan Saraç, sözlerine şöyle devam etti: “Kimse sevinmesin, yerim o sevinenleri. Haklıysan ne üzüleceksin? Haklıydım şut ve gol. Şimdi önümüzdeki maçlara. Kimesne havaya girip da bizimkine yürümeye çalışmasın kötü yaparım. Bulunmayan ‘bugün haddinden fazla etkileyici görünüyorsun’ falan. Görmemeye o mesajları. Yavrum biz hangi yollar yürüdük lacerem binalar düz yazı ettik. Kolay mı benzetmek, yıktırmak. Yavrucuğum ego, ateş ve yaş. Normal… Arada var 21 yaş. Kontrol bende. Yalnız şunu gördüm zoru görünce kaçıyor aynı çoğu. Çabukça bitiriyor musunuz siz evliliklerinizi ya. Nerede çalışma binanın temeli. Yık bitir tezelden. Az Buçuk cenk biraz erbap çık. Yanlışsa kavisli. Bilemem imdi. Ayrıca sana ciddi mevrut bana gelmeyebilir. Dizge aynı kaldırma gücü var unutmayın.”

Ender Saraç ise eşinin paylaşımlarının bilakis evliliğiyle ilgilendiren tek açıklama yapmadı.

Share: