Esra Erol’da çevre karıştı! Eşinin haram amor yaşamasına başkaldırı eden karı baygınlık geçirerek yere yığıldı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ağızları açıkça bırakan tıpkısı haram aşk olayı işlenmeye başladı. Programa kızının kaybolduğu iddiasıyla sâdır Nergiz E., kızının evli E.H. marifetiyle kaçırıldığını ileri sürdü. Annesinin iddiasının arkası sıra yayına bağlanan tendürüst kız ise özlük isteğiyle evden kaçtığını söyledi.

GÜZEŞTE SENE ESRA EROL’DA EVLENMİŞLERDİ

2020 yılının serencam günlerinde Esra Erol programına katılan Y. ismindeki aynı avrat, 15 yaşında evlendiği mortocu nikahlı eşi E.H.’nin, 2,5 yaşındaki oğullarını kaçırarak kendisine göstermediğini söylemişti. Mağdur olduğunu söyleyen Y., E.H.’nin öz münezzeh teyzesinin kızı Ayfer ile birliktelik yaşadığını ve bu birliktelikten iki çocuklarının olduğunu belirterek kişi çocuğunu ahzetmek üzere yardım istemişti. E.H.’nin imamlı nikahlı eşi Y., E.H.’nin Ayfer ile evlenmesine inandırma olmuş ve çiftin nikahı 8 Sülale 2021 tarihinde etken yayında kıyılmıştı.

“İKİ KARIM BİRLİK OLUP BENİ ÖLDÜRECEK”

Annenin kızını keşfetmek için yayına çıkmasıyla konu yeniden açıldı ve yakınlar aynı kez elan gündeme geldi. E.H. ise Nergiz E. ve karısı Ayfer’in bağlantı olup kendisini öldürteceğini iddia etti. Ayfer ve Nergiz E., hareketli yayına telefonla bağlanan E.H.’ye reaksiyon gösterdi.

YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN BAYGINLIK GEÇİRDİ

E.H.’nin resmi nikahlı eşi Ayfer, evvel faal yayına çıkarak yaşadıklarına ayaklanma etti. Hareketli yayında konuşan gailesiz avrat, “Benim 12 senelik tıpkı evliliğim var. 12 sene süresince şiddet gördüm, sopa yedim. Ben buraya hakkımı aramaya çıktım. Ego adalet, kanun istiyorum. Ben senin kadar ayrımsız insanın dışarıda gezmesini istemiyorum. Ego böyle bire bir insanın ukubet almasını istiyorum. Ego 12 yil boyunca sana çocuklarım için katlandım” dedi. Yaşadıklarını kaldıramayan Ayfer Kadın, baygıntı geçirdi. Yere sakıt karı, esenlik ekiplerinin müdahalesiyle sakinleştirildi.

Share: