Pınar Deniz’e Aktör Meslektaşlarından Şok

Bulak Bahir’in ‘En İyi Karı Aktör Ödülü’ne müstahak görüldüğü Değerli Kelebek Töreni’nde yaptığı danışma içtimai medyada tartışma konusu oldu. Yol D’da ekrana mevrut ‘Yargı’ dizisinde oynayan Deniz, “Yavru Kaynak’ın hayalini gerçekleştirdiniz herkese teşekkür ederim. Bu aralar karmaşık bir ruh haline sahibim. Halbuki çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim biricik önsezi öfkeydi. Herhalde ayrıksı tıpkısı önsezi ile tanışmadığımdan türlü. Sonra ayrımsız film izledim. İzlediğim filmde mal yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ego bundan çok etkilendim ve sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; “Benim bu dünyayı kurtarmam geçişsiz, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam geçişsiz” dedim ve mecmu bu ihtisas beni şu an aktör yaptı” demişti.

Burcu Özberk üstelik, Bulak Bahir’i eleştiren aynı kullanıcının tweet’ini beğenmesi ilgi çekti.

Ayrımsız kullanıcının, “Bu videodan sonraları kadını bire bir googlelayayım dedim, bahsettiği film Kanlı Cevahir filmiymiş. Çocukların elmas için hayatlarının heba oluşunu görmüş o filmde. Evet Pınar Bahir ünlü olunca ne yapmış biliyor musunuz? Tıpkısı cevahir markasının yüzü kendisine Cannes film festivaline gitmiş” tweet’ini attı. Özberk bu mesajı beğenince, Bahir hayranlarından tepki gördü.

Farah Zeynep Abdullah de, bir Twitter kullanıcısının Deniz’i ti’ye alarak “Oyuncu oluşmak= Dünyayı yönetmek” tweet’ini beğenmişti.

Share: