Güzeşte yıl evlenen ünlü şarkıcı Tuğba Köy Muhtarı boşanma kararı aldı

Ünlü hanende Tuğba Köy Muhtarı, 1.5 yıldır beraber olduğu Gökmen Tanaçar ile 30 Haziran 2021’üstelik familya arasında gerçekleşen nikah töreniyle dünyaevine girmişti. Adlı popçu, “Gelişigüzel husus tayf ettiğim kabil gerçekleşiyor. Tanrı herkese bu mutluluğu yaşatır inşallah” dedi. Ünlü şarkıcının mutluluğu benzeri yıl sürdü.

“KİM ÇOCUK İSTEMEZ Kİ?”

Temel koyulmak çok istediğini tamlayan 41 yaşındaki hanende, “Gökmen üstelik, ego bile çok istiyoruz. Kim yavru istemez ki” ifadelerini kullandı. Eşinin sözlerini destekleyen Gökmen Tannaçar ise “Tuğba kadar iyice, iyi kalpli tıpkısı kız çocuğumun olmasını haddinden fazla isterim” şeklinde konuşmuştu.

“EVLİLİĞİMİZ SONA ERMİŞTİR”

Hep bu gelişmelerin peşi sıra Tuğba Mahalle Muhtarı, evliliğini ikmal kararı aldı. Mahalle Muhtarı, içtimai medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Alçak Gönüllü benzeri şekilde evimizin zarfında girintisiz çıkıntısız bire bir nikahla başlattığımız evliliğimiz esasen bir sadelikle sona ermiştir. Zaman basında düzlük düzlük istihbarat nedeniyle fora etmek zorunda kaldığım bu açıklama ile vaktinizi almak istemezdim. Fakat arada sırada ayrılık takkadak şarkılarda yaşanmıyor. Bu süreci Avukatım Türker Samimi marifetiyle problemsiz ve sizleri sahnem, şarkılarım dışında meşgul etmeden geçirmeyi diliyorum.”Share: