Havalimanı yolunda taksi ile motosikletler birbirine girdi: 3 çorlu

İstanbul’da havalimanı uğrunda bir yönde ilerleyici taksi ile 2 motor birbirine girdi. Kazada yaralanan 3 emanet sağlık ekipleri vasıtasıyla hastaneye kaldırılırken, motosikletle birlikte yere düşen Türk Bayrağını jandarma personeli yerden kaldırıp öptükten sonraları saye altına aldı.

Kaza, D020 havalimanı yolu Kağıthane istikameti İhsaniye mevkiinde saat 02.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, havalimanından gelen 34 TFY 84 plakalı taksi ile bir yönde gidiş halinde olan 2 motosiklet daha adsız bir nedenle birbirine girdi. Kazada motosiklet sürücüleri yola savruldu.

İhbar üzerine görüngü yerine esenlik, kurnaz ekipleri sevk edildi. Keyif ekipleri yola savrulan motosiklet sürücülerine evvel müdahaleyi görüngü durumunda yaptıktan bilahare otama altına gönüllenmek üzere hastaneye kaldırdı. Kurnaz ekipleri ise yolda ayrıksı rastgele olumsuzluk yaşanmaması için asayiş önlemi aldı. Tıpkısı zamanda cingöz ekipleri yolun 3 şeridini trafiğe kapatırken, bir tane şeritten kontrollü ulaşım sağladı.

Yere sakıt Türk Bayrağını alıp öptükten sonradan kayırma altına aldı

Kaza özne motosiklette asık olan ve kazada motosikletle gelişigüzel yere sakıt Türk Bayrağını uyanık personeli yerden aldı ve öpüp alnına koyduktan sonradan bayrağı saye altına aldı.

Kazada yaralanan motor sürücülerinin afiyet durumlarının gür olduğu öğrenilirken, güllabi ekipleri kazayla ilgili çalışma başlattı. – İSTANBUL

Share: