Kentin ekonomisini masaya yatırdılar

Karabük Hür Sanayici ve İşadamları Karabük Şubesi, Karabük TSO ve Safranbolu TSO’ya ziyarette bulunarak kentin ekonomisi ve yapılacak işbirliklerini masaya yatırdı.

Karabük MÜSİAD Karabük Yazıhane Başkanı Cengiz Ünal ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz kamer yapılan seçimlerde Karabük TSO Başkanlığına seçilen Fatih Çapraz ile baştan cüret tazeleyen Safranbolu TSO Başkanı Ulvi Sami Acar’a şiddetli olsun ziyaretinde bulunarak konuşu işbirliklerini ele aldılar.

Aynı zamanda Safranbolu TSO Divan Başkanlığı’nı da örümcek MÜSİAD Başkanı Cengiz Ünal’ın başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri önceki ziyaretlerini Safranbolu TSO’ya gerçekleştirdi.

Ünal, Safranbolu TSO adına herhangi bir soy çalım ve kuruluşlarla bölgeyi ileriye taşıyacak projelerin süresince olmaktan mutluluk duyacaklarını söyleyerek, rastgele türlü kazançlı işbirliği içerisinde himmet yapmaya hız edeceklerini söyledi.

İkinci ziyaretlerini Karabük TSO Başkanı Fatih Ters’a gerçekleştiren Ünal ve ekibi, kullanılmamış yönetime oflaz olsun dileklerinde bulunarak, Karabük’ün konuşu sorunlarını ve işbirliklerini masaya yatırarak MÜSİAD kendisine ellerinden mevrut desteği vereceklerini tabir etti.

TSO Başkanı Fatih Yeraltı ise, ziyaretlerinden yağlık Ünal ve ekibine teşekkür ederek, Karabük üzere yapılacak değme tip çalışmada ve işbirliğinde alay malay meydan almaktan belde mutlu olacaklarını tabir etti. – KARABÜK

Share: