Martir ailelerine hakaret fail Lütfü Türkkan ile bir kareye girmeyi reddetti

Kocaeli’de planlı kahvaltı etkinliğinde SELIM Tümen Mebus Radiye Sezer Katırcıoğlu, şehit ailelerine taşlama etmesiyle gündeme mevrut İYİ Parti Saylav Lütfü Türkkan ile benzeri karede olmayı reddederek toplu ışık çekimine katılmadı.

Kocaeli’de Marmara Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği (KAISİAD) eliyle kahvaltı programı düzenlendi. Programa SELIM Tümen Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Yaman, CHP Saylav Tahsin Tarhan, İYİ Tümen Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Anlamak, uray başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Konuşmalar yapıldıktan sonra dolgun fotoğraf çekimine Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun katılmaması ilgi çekti. Katırcıoğlu’nun martir ailelerine taşlama etmiş tıpkısı şahısla benzeri kareye vira etmek istemediğini söyleyerek Lütfü Türkkan’ın saha aldığı karede olmayı reddettiği öğrenildi. Mavera yandan, program süresince Katırcıoğlu’nun Türkkan ile on paralık aynı masada oturmadığı görüldü. – KOCAELİ

Share: