Mütenavip Bank’tan 30. yılda ‘Güçlü Adımlarla, Ati Biziz’ mottosuyla Uyanıklık Toplantısı

Mütenavip Bank 2021 yılında sergilediği performansını ve 2022 beklentilerini, bilcümle çalışanlarının “Hayatiyetli Adımlarla, Ati Biziz” mottosu ile online olarak katıldığı 2022 Kavrayış Toplantısında değerlendirdi. Almaşık Bank Yönetim Kurulu Başbuğ Vekili Joseph Abraham ve Umumi Heyet üyeleri Galibiyet Kurtul ve Halil Ergür’nam konuşmalarıyla başlayan derinti, Mütenavip Bank Umumi Müdürü Kaan Bereketli’nam sunumu ile bitmeme etti. Almaşık Bank’ın 30. kuruluş yıldönümünün da kutlandığı 2022 Uyanıklık Toplantısında bire bir zamanda bankada 10, 15, 20 ve 25. yıllarını geride bırakan çalışanlar amacıyla bayrılık dürü töreni düzenlendi.

Mütenavip Bank’ın sektördeki 30. yılının önemine aksan yaparak toplantının açılışını yapan Genel Müdür Kaan Bereketli şöyle konuştu: “Pandeminin etkilerini oldukça geride bırakmaya başladığımız, ancak hesaplı yansımalarını halen hissettiğimiz mukavim aynı süreçteyiz. Bu kabilinden dönemlerde elbet ki kurumlar amacıyla zorluklara alın tedarikli ve maharetli durabilmek son aşama eke… Gururla belirtmek isterim kim, Alternatif Bank adına bu süreçte işlek, sağgörülü ve yılmaz bankacılar olarak duruşumuzu koruduk. Ayrıntılı vadeli hedeflerimize grup yerine zihayat adımlarla ilerlemeye bitmeme ediyoruz. 2022 yılı evvel çeyrek altın sonuçları üstelik bu çabamızın olumlu sonuçlarını çokça fena hâlde şekilde rapor ediyor. Bu başarıda yer iri pay, inanarak, kendini adayarak ve seçkin kalem zorluğa alın alay malay bile durarak hal üreten eksiksiz Almaşık Bank Ailesi’nindir. Hissedarımız Commercial Bank’ın desteğiyle müşterilerimize, paydaşlarımıza ve ülkemize değer yaratmaya devam edeceğiz.” dedi.

Alternatif Bank Genel Müdürü Yardımcısı Hale Ökmen Ataklı ise “Almaşık Bank Ailesi yerine Sağgörü toplantılarımız, çalışanlarımızın emeklerinin sonuçlarını kesin aynı biçimde gördükleri, bu ailenin aynı parçası olmanın gururunu yeniden yaşadıkları büyük bire bir buluşma. “Canlı Adımlarla, Gelecek Biziz” mottosu ile gerçekleştirdiğimiz 2022 Önsezi Toplantısında ayrımsız nöbet daha gördük kim, insan odaklı bankacılık anlayışıyla yer pres dönemlerde bile sektörümüzde ayırt yaratıyor, mecmu paydaşlarımız üzere derece üretiyoruz. ‘İnsan odaklı banka’ anlayışı bizim amacıyla ilk çalışan odaklı olmak emretmek… İnanıyoruz ki mutlu çalışan mutlu alıcı yaratıyor. Müşterilerimize sunduğumuz farklılaşan hizmetlerin temelinde çalışanlarımızın yetkinliği ve mutluluğu yatıyor. Bu birlikte Mütenavip Bank’a liyakatli sonuçlar, yıpranmamış hedefler adına kalın kafalı dönüyor. Bankamızı geleceğe taşırken, o geleceği alay malay düz yazı edeceğimiz koca kaynağımıza odaklanarak hisse senedi süreçlerimizi daim yeniliyor, çeşitlendiriyoruz.  Nazik benzeri karı olarak, çalışmaya, gelişmeye, üretmeye ve derece yaratmaya bitmeme edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Mütenavip Bank 2022’nin geçmiş çeyreğinde kârlılığını arttırarak kararlı büyümeye bitmeme etti

Almaşık Bank Zahir Bankacılık Ideathonu’nda gençler yenilikçi çözümleriyle ayırt yarattı

Mütenavip Bank’ın Ekosistem Bankacılığı projesine IDC Türkiye’den armağan

Share: