Rafadan Tayfa bu kere “Teknolojik Yardakçılar” yerine Sur Bina Ayraç AVM’de

Uran ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda ölçülü Milli Uygulayım Bilimi Hamlesi çalışmaları kapsamında düzenlenen “Rafadan Koşuntu, Teknolojik Tayfa” müzikli gösteri etkinliği, 3 Eylül’de Sur Yapı Işaret AVM’de çocuklarla buluşacak.

Talih Çatı Ayraç AVM’den yapılan açıklamaya göre, Bursa’nın kullanılmamış markası Talih Çatı Bellik AVM, çocukları ve aileleri “Rafadan Yardakçılar, Teknolojik Tayfa” isimli müzikli gösteriye davet ediyor.

3 Eylül’de 19.00 ve 21.00 saatlerinde ayrı iki vizyon namına sahnelenecek ücretsiz müzikli gösteri, çocukları, Endüstri ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda ölçülü Milli Uygulayım Bilimi Hamlesi ile tanıştırmayı, bu konuda aynı farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Milli Uygulayım Bilimi Hamlesi’nin evcil üretim, yapay zeka, bili tarihi, planetaryum (Gök evi), robotik kodlama, uygulayım bilimi üreten aynı çocuk, havacılık ve uzay teknolojileri başlıkları altında işleneceği “Rafadan Koşuntu, Teknolojik Yardakçılar”, özgün senaryo, çalgı aleti, tasarım ve prodüksiyonla hazırlandı.

Aynı zamanda eğitimsel aynı yaklaşımla tasarlanan müzikli gösteri, yekpare Sur Yapı Ayraç AVM ziyaretçilerinin katılımına kemiksiz olacak.

Share: