Sair Ulusoy’u Yıkan Ölüm

Snob Magazin’in özel haberine bakarak; Misal Farklı Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy, hayatını kaybetti. Sair Ulusoy’un Ankara’da tüvana babası Haydar Ulusoy’a muvakkat haldeyken araba çarpttı.

Haydar Ulusoy, yekpare müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, ahiret yolculuğu etti. Tıpkısı süredir alay malay olduğu iş insanı Faruk Çolakoğlu’yla dünyaevi kararı düzlük Ulusoy’un bu ateş bilgi sonrası yıkıldığı öğrenildi.

Emekli askeri bilgili olan Haydar Ulusoy’un cenazesi salı haset İstanbul’da toprağa verilecek.

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

Başka Ulusoy (d. 28 Teşrinievvel 1982; Ankara), Türk model, sunucu, sinema ve sıra oyuncusudur. Miss Turkey 2003’te ikinci olmuştur.

2001 yılında dünyanın sunma prestijli misal ajanslarından Amerikalı Elite Modellik Ajansı’nın düzenlediği ayrımsız gösteriş organizasyonu olan Elite Dublör Look’a katıldı ve üçüncülük unvanını kazandı. Bu derecenin peşi sıra Tasavvur Sökmen Ajans’a taşıt oldu. Ayrımsız zamanda 2003 senesinin Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması) yarışmasında ikinci seçilen ve bunun peşi sıra Panama’da dünyanın sunu prestijli görk yarışması olan Kainat Görk Yarışması’nda (Miss Universe) Türkiye’yi olta eden emsal, Uğurkan Erez ile tanıştı ve heveskâr modellik hayatına Cengiz Abazoğlu defilesi ile kadem attı. 2007’dahi FOX TV’üstelik yayınlanan Senin Için dizisinde Rafet El Anlatı ile başrolde oynadı. Bir sene Uğurkan Erez Ajans’a geçti ve halen o ajansa sınırlı yerine çalışmaktadır. Bu tam modellik kariyerine muhteşem modacıların ve firmaların defileleriyle devam etti. Bunlar ortada evvel hücre çoğaltan modacılardan Sebep Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Erol Albayrak, Hakan Sebep, Cengiz Abazoğlu, Iştiyak Kaprol, Hırslı Süer, Hür Masur, Etcetura ve Gamze Saraçoğlu; firmalardan ise Beymen, Vakko, İpekyol, Roman, Mavi Jeans, Mudo, Harvey Nichols ve Mango bulunmaktadır.

Önce 2006 yılında önce sezonda henüz bilahare 2008 yılında üçüncü sezonda, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, Sınır D’birlikte yayınlanan polisiye dizisi Dip Sokaklar’da görkem almaya başladı ve bire bir mevsim süresince “Yeliz Öğretmen” karakterini canlandıran Farklı Ulusoy, 2010 yılında Ferruh Taşdemir ile ayrımsız zaman süren olaylı evliliği ile adından bayram ettirdi. Gene 2010 yılında Film Yıldızı TV’nin Ateşe Çapmak adlı dizisinde Çetin Bingöl, Ceylan Türkpençe ve Kutsi Sezer’le gelişigüzel lüks aldı.

2011 yılında, kendisinin evvel beyaz perde filmi olan Şerif Damacana: Dracoola’da başrolde oynadı. Ona yeniden başrolde Ersin Korkut ve Şahin Irmak zevcelik etti. Benzeri zamanda rock grubu Badem’in Sen Ağlama, Merhametsizce, Geceyedir Küsmelerim ve Yorgunum kliplerinde tekellüf aldı. İlker İnanoğlu ile yıllarca beraberliği etraflı müddet konuşulan manken Sair Ulusoy, ünlü Amerikan formatı Survivor’ın Türk versiyonu olan, Show TV’dahi yayınlanan ve prodüksiyonu Acun Iletişim Araçları aracılığıyla yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler adlı reality television game show programında Ünlüler Grubu’nda 2 Nisan 2011 tarihinden 6 Haziran 2011 tarihine kadar Dominik Cumhuriyeti’nde yarışmış ve yarışmaya beşinci kendisine veda etmiştir. Yarışmadan döndükten ayrımsız süre sonraları popüler tv programı Zaman Hangi Giysem? da yarışmacıların hazırlanıp yargıcılar kurulu önüne gönderildiği Hayır Oda’yı yönetti.Daha sonraları ise Uğurlu Oda’yı bırakıp jüri koltuğuna geçmiştir.

İzmirli bire bir ailenin sunu süfli çocuğu olan Değişik Ulusoy’un ablası, Bahçeşehir Üniversitesi’nde ve Marmara Üniversitesi’nde doçent tedris üyesidir, annesi Ankara’da uray başkanlığı yapmıştır, babası ise tekaüt askeri hakimdir.

Share: