TEB’den emeklilere 3.750 TL’ye varan teşvik

TEB, mütekait maaşını TEB’e haiz müşterilerine yönelik yıpranmamış mütekait kampanyasını başlattı. Tekaüt maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt fail ve taahhüt süresi boyunca en beş altı iki adet kendi kendine fatura ödeme talimatı bulunduran mütekait mahiye müşterileri 3.750 TL’ye varan akça özendirme kampanyasından faydalanabilecek. Antrparantez, TEB’e nida ettikleri ve maaşını TEB’e haiz beherglas zor aylık müşterisi yakınları amacıyla de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye vasıl akçe bergüzar kazanabiliyorlar.

TEB’den emekliler üzere hususi alıcı hattı 

Tekaüt müşterileri amacıyla özel alıcı hizmet hattı kâin TEB, emeklilerin bu hattan ve Ferdî İnternet Bölüm ile CEPTETEB Mobilize Uygulasından yapacakları EFT/FAST ve Devretme işlemlerinden ecir almıyor. TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, tekaüt maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla gerekseme kredisi, günlük akça cazibe imkanı sunan Hünerli Adisyon ile birikimlerine avantajlı faiz ve ATM’lerden erdemli çekicilik limiti, TEB’in emeklilere özel paketi kapsamında sunduğu hizmetler beyninde yer alıyor. 

Cepten veya internet şubesinden yalınç müracaat 

Kampanyadan intikal etmek isteyen müşteriler, şubeyi konuşma etmelerine ister kalmadan CEPTETEB Dinamik Bankacılık ya de İnternet Şubesinden başvurularını yapabiliyor. Kampanya üzerine ince bilgiye www.teb.com.tr adresinden ulaşılabilir.

TEB, NatWest Markets yoluyla Türk Lirası Muhabir Hesap Bankası adına seçildi

TEB Kanı Düşün ve Cahillik Buluşması ‘Bankacılığın Ötesinde’ temasıyla gerçekleşti

CEPTETEB’den BinBin ile ulaşımı kolaylaştıracak teşrikimesai

Share: