Acar’dan Gözsüz Halter Türkiye Şampiyonu Poyraz’a destek

Cahillik ve Spor İl Müdürü Sedat Çevik, Görmez Halter Türkiye Şampiyonu Nuri Poyraz’ı evinde musahabe ederek destek sözü verdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Türkiye Müşahede Engelliler Spor Federasyonunca 3-4 Ağustos 2022 tarihlerinde Tosyalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Rüyet Engelliler Halter Türkiye Şampiyonasında +125 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Nuri Poyraz’ı merkeze bağlı Bostan köyündeki evinde ülfet etti.

Başarılarından etraf Poyraz’ı tebrik kartı fail Acar, “Sportif anlamda rastgele nev desteği vereceğiz. Cemi imkanlar ile maddesel ve manevi yanında olacağız. Mail zamanda şampiyonluklara Osmaniye yerine bitmeme etmesi için bile çalışmalara başlayacağız. Nuri Poyraz’ın yetişmesinde emeği güzeşte anne ve babasına da teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Şampiyonu Nuri Poyraz ise, “Sesime kulak veren köyüme, evime kadar gelerek beni mutlu eden İl Müdürümüz Sedat Acar’a teşekkürname ederim. İnşallah artık Osmaniye hesabına çıkacağım yarışmalarda bökelik ve milli topluluk sözü veriyorum” diye niteleyerek konuştu. – OSMANİYE

Share: